نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439530
بذرپاش: سیستان‌وبلوچستان تشنه مسئولانی است که پیر و خسته نباشند
تاریخ انتشار : جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس می‌گوید سیستان و بلوچستان تشنه است. نه تشنه آب. تشنه مسئولانی که از مردم باشند. درد مردم را درد خود بدانند و برای درمان آن خود را به آب و آتش بزنند.مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی در واکنش به سیلی که در استان سیستان و بلوچستان رخ داده، واکنش نشان داد و در صفحه اجتماعی خودش نوشت: «بیش از ۵ روز از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان گذشته است، استانی که مردمان صبورش سال هاست درگیر خشکسالی هستند و حتی آبی که به خانه هایشان میرسد بعضا آلوده و غیرقابل مصرف است. اما بارندگی اخیر نشان داد که سیستان و بلوچستان مشکل دارد. چه در پرآبی و چه در خشکسالی.

سیستان و بلوچستان تشنه است. نه تشنه آب. تشنه مسئولانی که از مردم باشند. درد مردم را درد خود بدانند و برای درمان آن خود را به آب و آتش بزنند.
مسئولانی که پیر و خسته نباشند...

پ.ن۱: متاسفانه مطلع شدم که همزمان با دست و پنجه نرم کردن مردم در سیلاب، وزیر میلیاردر دولت و جناب استاندار در منطقه آزاد سرگرم بازدید از نمایشگاه و معاشرت با مهمان های خارجی بودند. 

پ.ن۲: باز هم جوان ها به داد مردم رسیدند. جوانانی که روحیه انقلابی و جهادی در ضمیرشان موج میزند و منتظر رسیدن امکانات از بالا نمی نشینند همانطور که دراین سالها ننشستند.»
 
کلمات کلیدی : آب‌گرفتگی معابر + سیلاب + سیستان و بلوچستان + مهرداد بذرپاش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۳:۲۷:۰۹
آقای بذرپاش نه شما و دوستانتان و نه وزیر میلیاردر و دوستانشان غم ملت ایران را نمی‌خورید و وضع موجود هم نتیجه عملکرد تمام شما مسئولان دیروز و امروز است . (4138638) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۸ ۱۴:۰۱:۵۴
سیستان وبلوچستان سالهاست که قربانی مسایل قومیتی و مذهبی است . (4138714) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.