توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382236
اتهام نوروزی به رئیس فدراسیون جهانی پس از باخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۴
ملی‌پوش وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک گفت: در دیدار مقابل حریف گرجستانی کشتی را داوران از دست من در آورند تا با هموطن رئیس فدراسیون جهانی مواجه نشوم.

به گزارش فارس، امید نوروزی پس از شکست مقابل حریف گرجستانی در مرحله یک چهارم نهایی المپیک گفت: این بار اول و دوم لالوویچ نیست که دست به چنین کارهایی می‌زند، کشتی‌ را داوران از دست من درآوردند چون رئیس فدراسیون جهانی نمی‌خواست من به کشتی‌گیر هموطنش‌ بخورم.

وی ادامه داد: مردم من را ببخشند، تمام تلاشم را کردم، شرایطم خوب بود اما المپیک مسابقات کشوری یا استانی نیست که با اختلاف به پیروزی برسیم بلکه همین یک امتیازها تکلیف را مشخص می‌کند. مردم بدانند که کشتی‌گیران ما تک و تنها به مصاف همه دنیا رفتند.

دارنده مدال طلای المپیک لندن تصریح کرد: آنقدر حق‌خوری شده است که مردم فکر می‌کنند ما همیشه این موضوع را تکرار می‌کنیم، نمی‌خواهم هیچ بهانه‌ای بیاورم، کشتی را باختم اما اگر منطقی نگاه کنید متوجه می‌شوید که اخطار و امتیاز آخر برای من بود.
 
کلمات کلیدی : المپیک ریو+امید نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.