نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412034
رییس محیط زیست پاکدشت بازداشت شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
مدیر کل حراست سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در ادامه مبارزه و برخورد قانونی با فساد اداری و مالی و در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر اخذ رشوه از صاحبان صنایع و مراجعین، با هماهنگی کامل با مراجع قضایی شهرستان، رییس محیط زیست پاکدشت در حین ارتکاب جرم بازداشت شد.

به گزارش ایسنا، رضا جزینی‌زاده با بیان این خبر افزود: در حال حاضر پرونده آقای( ع . ع) توسط مراجع قضایی در دست بررسی است و متهم در بازداشت موقت بسر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.
 
وی تصریح کرد: بر اساس منویات و تاکیدات ریاست سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر برخورد بدون اغماض با هرگونه فساد اداری و مالی در این سازمان، اداره کل حراست برخورد جدی و قانونی با متخلفین را در دستور کار خود قرار داده و هیچ گونه حیاط خلوتی برای کارکنان متخلف و زیاده خواه وجود نخواهد داشت.
 
جزینی زاده با تاکید بر اینکه کشف این موارد و موارد قبلی نیز به جهت نظارت قوی حاکم بر سازمان است، گفت: اداره کل حراست به هیچ عنوان سفارش پذیر نیست و صرفاً بر اساس دستورات ریاست سازمان و شرح وظایف ابلاغی از سوی مراجع امنیتی اقدام خواهد کرد.
 
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، جزینی‌زاده خاطر نشان کرد: اداره کل حراست سازمان محیط زیست همواره آماده دریافت هرگونه اخبار ، شکایات و پیشنهادات هموطنان عزیز است و آنان می‌توانند با ورود به پورتال سازمان و لینک اداره کل حراست، اطلاعات خود را در این زمینه گزارش کنند.
 
کلمات کلیدی : محیط زیست پاکدشت + بازداشت + رضا جزینی‌زاده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۲:۳۰:۱۹
خدا کنه این برخورد ها ادامه دار باشه . ضمنا به وضعیت محیط بانان زحمتکش توجه بیشتری بشه. (4008481) (alef-11)
 
مجتبی
Estonia
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۳:۰۹:۵۱
خدا پدر و مادرتان را رحمت کند. (4008547) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.