نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296232
بازدید تشریفاتی آمانو از پارچین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۲
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در ادامه سفر یک روزه خود به ایران، به عنوان میهمان جمهوری اسلامی، یک بازدید تشریفاتی نیز از پارچین به عمل آورد.

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی عصر امروز در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود : یوکیا آمانو در این بازدید، از برخی نقاط کارگاهی این مجموعه که ادعاهای واهی در خصوص آنها مطرح بود، بویژه روند تعمیر و بازسازی جاده دسترسی به سد ماملو در جوار پارچین که در اثر بارندگی های اخیر نشست کرده است نیز دیدن کرد.

وی اضافه کرد: آمانو در طول سفر یک روزه خود علاوه بر دیدار با رئیس جمهور با میزبان خود ، دکتر علی اکبر صالحی نیز ملاقات کرد.همچنین با توجه به در خواست نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ترتیبات لازم برای حضور آقای آمانو در جلسه کمسیون برجام در محل مجلس پیش بینی گردید.

به گفته کمالوندی، در نشست کمیسیون برجام طرفین بحث و تبادل نظر عمدتاً انتقادی ،مفید و سازنده ای داشتند و در طول دیدارهای صورت گرفته آخرین وضعیت برنامه اقدام مشترک (برجام) و نیز نقشه راه ، توافق صورت گرفته بین ایران و آژانس مورد بررسی واقع شد.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در راس هیاتی به دعوت دکتر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به تهران سفر کرد.
 
کلمات کلیدی : آمانو، پارچین
 
Kiano
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۲۰:۵۷:۲۶
لطفا اقای عراقچی توضیح دهند کی تاسیسات دیگر کشورها منجمله اسراییل توسط اقای امانو یازرسی می شوذ (3201414) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.