توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417642
ستاد بحران گیلان: هیچگونه افت و یا قطعی گاز در مناطق مسکونی رخ نداده
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: راهداران در حال تلاش برای باز نگه داشتن راه 80 روستای استان هستند ضمن اینکه با افت فشار و یا قطعی گاز در مناطق مسکونی مواجه نیستیم.

به گزارش ایسنا افشین عزیزی گفت: در بیشتر نقاط کوهستانی گیلان، ارتفاع برف به افزون بر 90 سانتیمتر رسیده و راهداران، بی وقفه در تلاش برای باز نگه داشتن راه حدود 80 روستای استان در مناطق کوهستانی هستند. این تعداد روستا بیشتر در شهرستان های رودبار٬ سیاهکل٬ فومن٬ شفت و رضوانشهر واقع شده اند.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تمامی راه های اصلی و فرعی استان باز است، گفت: در تعدادی از روستاهای شهرستان های یادشده، برف سنگینی به زمین نشسته که تردد در راه های ارتباطی آنها را با دشواری هایی مواجه کرده است. با این وجود، عوامل امدادی و راهداران، می کوشند از بسته شدن آنها جلوگیری کنند.

عزیزی به قطعی برق در برخی از مناطق روستایی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برف روی کابل های برق، شکستن شاخه های درختان و سقوط بر روی آنها، موجب پارگی سیم ها و قطعی برق از شب گذشته در برخی شهرستان ها شده است.

وی، بیشترین قطعی برق را در شهرستان های شفت، فومن و صومعه سرا ذکر کرد و گفت: اکیپ های امدادی، بلافاصله به این مناطق اعزام شده اند و در تلاش برای برقراری برق مشترکان هستند.

افشین عزیزی با بیان اینکه هم اکنون با افت فشار گاز در منازل مسکونی مواجه نیستیم، ادامه داد: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده و همکاری خوب مردم با افت فشار و یا قطعی گاز در مناطق مسکونی مواجه نیستیم. در خصوص تأمین ارزاق عمومی و سوخت مایع هم ذخیره‌ی کافی وجود دارد و جای هیچگونه نگرانی نیست.

به گزارش ایسنا، بارش برف به نسبت سنگین در گیلان، از روز چهارشنبه آغاز شده و در تمامی محورهای کوهستانی، برف سنگین به زمین نشسته و راهداران در تلاش برای جلوگیری از مسدودشدن راه های مواصلاتی استان هستند و تمامی راه های اصلی و مواصلاتی استان به غیر از محور پونل - خلخال در غرب استان باز است.
 
کلمات کلیدی : گاز، قطعی، مازندران+بارش برف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.