نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458647
درخواست نوبخت از رئیس‌جمهور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
محمدباقر نوبخت در نامه ای از رئیس جمهور خواست بابت عملکرد ٩٧ درصدی درآمدهای مالیاتی و گمرکی از وزارت امور اقتصادی و دارایی تقدیر شود.

به گزارش ایسنا، طبق گزارشی که علی طیب نیا پیش‌تر ارایه کرده بود، دولت تا ۲۷ اسفند ماه سال گذشته  حدود ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمد نقدی داشته که بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان آن ناشی از درآمدهای مالیاتی بوده است که البته با اضافه کردن حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار میلیارد تومان عوارض و مالیات بر ارزش افزوده که وصول شده است، سرجمع، رقم مذکور به ۱۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش می یابد.

طیب نیا همچنین گفته بود: در سال ١٣٩٥ مجموعه سازمان های تابع بیش از ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کردند که اگر واگذاری شرکت های دولتی و تهاتر آنها با بدهی های دولتی را هم به این رقم اضافه کنیم، به عدد ۱۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسیم که نسبت بسیار بالایی در مقایسه با مجموعه ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمدهای بودجه ای محسوب می شود.

به دنبال ارایه گزارش عملکرد وزارت اقتصاد در زمینه تحقق درآمدهای مالیاتی و گمرکی، محمدباقر نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه - در نامه ای که به رئیس جمهور نامه نوشته از وی خواسته است تا از عملکرد این وزارت خانه تقدیر شود.
 
کلمات کلیدی : نوبخت+روحانی+درآمد مالیاتی
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۱:۱۳:۱۷
تا اقایان مشغول تشویقی دادن و تشویقی گرفتن هستند از شما سایت وزین تقاضا میکنم افزایش حقوق سال 96 مستمری بگیران تامین اجتماعی را که ظاهرا فراموش شده گان این ملت هستند را پیگیری وتا حصول نتیجه ادامه دهید باشد که دعای خیر این قشر ضعیف تقدیم شما گردد بنده این تقاضا را از سایت های دیگر نیز انجام دادم ولی ظاهرا انها الویت های دیگری چون انتخابات و دوختن کلاهی برای خود از ان نمد هستند که هیچ پیگیری نکردند (4229267) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.