نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408147
اعزام نیرو به جبهه‌های یمن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
تعدادی از قبایل یمن روز شنبه در پاسخ به فراخوان دو قبیله بزرگ خولان و سنحان، برای مقابله با تجاوزات رژیم سعودی اعلام آمادگی کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه المسیره، در استان حجه قبایل منطقه الشرفین آمادگی خود را برای اعزام نیرو به جبهه ها و گرفتن انتقام خون شهدا در پاسخ به فراخوان قبایل خولان و سنحان اعلام کردند.

قبایل بنی سراع در الشغادره نیز اعلام آماده باش کردند تا با قبایل خولان الطیال برای پیروزی نهایی خون شهدای یمنی و نیز برای انتقام کشتار سعودی ها در تجمع مراسم عزاداری سالن بزرگ صنعا شرکت کنند.

در استان مارب نیز قبیله القرامیش در نشست فراگیری که شیوخ و جوانان این قبیله شرکت کرده بودند برای مقابله با تجاوز سعودی اعلام آماده باش کامل کردند.

در گردهمایی قبایل عزله الضباره از مناطق و روستاهای مختلف، نیروهای مسلح این قبایل با برگزاری مانوری جنایت های سعودی-آمریکایی در یمن را به شدت محکوم و برای شرکت گسترده در جبهه های جنگ اعلام آمادگی کردند.

در صنعا قبایل سنحان 300 نیروی جنگی را با تجهیزات به حالت آماده باش درآورده اند.

در استان اب نیز اهالی منطقه السبره با برگزاری گردهمایی برای حضور پر رنگ در پاسخ به فراخوان قبایلی آماده می شوند.

در استان الحدیده شیوخ و چهره های معروف المنصوریه و تعداد زیادی از اعضای قبایل گردهم آمدند و بر ضرورت آمادگی برای اعزام نیروهای تازه نفس به جبهه ها تاکید کردند.

این قبایل در گردهمایی های خود با تاکید بر آمادگی به منظور اعزام نیروهای مجهز به جبهه ها، حمله متجاوزان به غیرنظامیان را شاخصی بر ناتوانی و ضعف آنها دانستند.

در ماه فوریه 2016 (یعنی کمتر از یک سال از آغاز جنگ یمن ) سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که شمار کشته شدگان که نیمی از آنها را غیر نظامیان تشکیل می دهند به 6 هزار نفر و شمار پناهندگان نیز به یک میلیون نفر رسیده است.

امروز شمار قربانیان به ده ها هزار تن رسیده است. بیشتر قربانیان جنگ یمن را غیر نظامیان (حدود 60 درصد) تشکیل می دهند که بر اثر حملات عربستان سعودی کشته شده اند.

ائتلاف تحت امر عربستان در مارس 2015 (ششم فروردین 94) برای حمایت از عبدربه منصور الهادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن در برابر نیروهای انصارلله، حملات هوایی به یمن را آغاز کرد.

عربستان در جریان این حملات همه جانبه تاسیسات زیر بنایی و اماکن غیرنظامی یمن را مورد حمله قرار داده و هزاران تن را در این کشور به خاک و خون کشیده است.
 
کلمات کلیدی : انصارالله+ یمن
 
جواد عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۷:۵۰:۲۸
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام و عرض ادب میکنم به برادرتنم و اساتید و رهبران و فرماندهان بزرگوار
به این شکل بعد از اجازه از محضر حضرت اباصالح عج مولایمان از شما بزرگان خواهش میکنم اجازه بدید برای خدمت در یمن حاضر بشم من هیچ نیازی به چیزی ندارم و فقط اجازه بدید در جنگ باکفار سعودی و دست نشاندههاشون بجنگم انشاالله .
از امام زمان خواستم و خیلی دعا کردم و میکمم پروردگار قبول کنه انشاالله شما رو قسم میدم جواب منو بدید من خودمو هر طور بشه میرسونم یمن انشاالله
والسلام علی رسول الله و ائمة اطهار علیهم السلام و صلوات الله (4519607) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.