توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498445
گل‌محمدی: مسئولیت این دو باخت را بر عهده می‌گیرم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳
یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست مقابل پرسپولیس گفت: گل‌های بچگانه‌ای خوردیم و دو گل بسیار ساده وارد دروازه ما شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با پرسپولیس تهران بیان کرد: بازی‌ای نبود که بخواهیم بازنده آن باشیم اما در هر صورت به پرسپولیس تبریک می‌گویم. با این حال می توانستیم بازنده نباشیم. گل‌های بچگانه‌ای خوردیم و دو گل بسیار ساده وارد دروازه ما شد. موقعیت های خوبی هم برای جبران داشتیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم.

سرمربی تراکتورسازی افزود: بازیکنان حریف در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی، خوب کار نکردند و در نیمه دوم هم موقعیت خاصی به حریف ندادیم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که ما را غافلگیر کرده و حضور خوبی در بازی امروز داشتند.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره استفاده از بازیکنان جوانش، گفت: تراکتور تغییرات زیادی داشته است. در تیمی که بخواهیم از جوانان استفاده کنیم شاهد به وجود آمدن نقطه ضعف‌ها نیز خواهیم بود. از همه منتقدان می‌خواهم نوک پیکان انتقاداتشان را به سمت من بگیرند زیرا من مسئولیت این دو باخت را بر عهده می‌گیرم. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم حمایت از جوانان است تا رفته رفته قوی‌تر شویم. هماهنگی بازیکنان ما پنج شش هفته طول می‌کشد تا جوانان‌مان با تجربه‌تر شوند.

او در مورد گل اول پرسپولیس و عملکرد داوری گفت: داوری در مجموع بد نبود. باید کارشناس‌ها روی آن نظر دهند. مهدی شریفی خودش می‌گوید مرا زدند. باید ببینیم کارشناسان درباره‌اش چه می‌گویند. فکر می‌کنم سه دقیقه وقت اضافه کم بود و می‌توانست حداقل پنج دقیقه باشد.

گل‌محمدی درباره تعویض‌هایش توضیح داد: در جریان بازی،‌ فشار زیادی روی مربی وجود دارد و شاید می‌توانستیم تعویض‌ها را زودتر انجام دهیم. هادی محمدی ۶-۷ ماه دیگر بازمی‌گردد. سینا عشوری هم ۱۰ روز استراحت می‌کند و فکر نمی‌کنم به بازی بعدی برسد. از بین دروازه‌بان‌ها و مدافعان تنها ایران پوریان است که تجربه زیادی دارند و بقیه بازیکنان تجربه کمی دارند.

او در مورد دروازه‌بان تیمش نیز گفت: گروسیان بازیکن جوانی است و یک اطمینان به این بازیکن می‌دهم که تا پایان نیم فصل اول دروازه‌بان اصلی ما خواهد بود. او به بازی کردن احتیاج دارد تا تجربه اندوزی کند. همه جوره او را حمایت می‌کنم. درست است که برای اولین سال در لیگ برتر بازی می کند اما تا پایان نیم فصل او را درون دروازه قرار خواهم داد. دروازه بان دوم ما هم ۱۸-۱۹ ساله است و اگر بخواهیم به او هم موقعیت بدهیم، طول می‌کشد تا تثبیت شود و به این ترتیب فرصت‌هایمان را از دست می‌دهیم.
 
کلمات کلیدی : گل محمدی+تراکتورسازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.