نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 278043
انصاری با عصبانیت صحن علنی مجلس را ترک کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۵
معاون پارلمانی رئیس جمهور پس از آنکه رئیس مجلس اجازه نداد در مخالفت با طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای صحبت کند و طرح به تصویب رسید، با عصبانیت مجلس را ترک کرد.

به گزارش مهر، جلسه روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی آغاز شد. در جلسه غیرعلنی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از مسائل منطقه ای و سیاست های کلان نظام که باید در اظهارنظرهای نمایندگان مدنظر قرار گیرد، ارائه داد.

علاوه بر این در این جلسه لاریجانی از نمایندگان خواست در بررسی و تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای پیشنهادی ارائه نداده و اجازه دهند طرح به همین صورت به تصویب رسد، زیرا ارائه پیشنهاد موجب طرح مباحثی در مجلس می شود که به صلاح نیست. پس از آنکه جلسه حدود ساعت ۹ علنی شد، ماده واحده طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای قرائت شد.

پیش از رای گیری، انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جایگاه هیات رئیسه حاضر شد و خواستار سخنرانی در جلسه علنی پیرامون مخالفت دولت در خصوص این طرح شد، اما لاریجانی با این اقدام مخالفت کرد و گفت: ما دوساعت داریم صحبت می کنیم که مشکل کشور حل شود، آقای انصاری اصرار دارد که نکته‌اش را بگوید، دولت مخالف این طرح است.

پس از آن، طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای با ۲۱۳ رای موافق، ۱۰ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۲۴۴ نماینده حاضر در مجلس به تصویب رسید.

پس از تصویب طرح در صحن علنی، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور با حالت عصبانیت از جایگاه هیئت رئیسه پائین آمده و مجلس را ترک کرد.
 
کلمات کلیدی : هسته ای+ لاریجانی+ انصاری
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۲۱:۳۶
آخرش این مجلس با سهم خواهی خود میزند زیر میز مذاکرات !!! (2988788) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۲۹:۱۹
احسنت به اقتدار مجلس (2988828) (alef-3)
 
ع.ح
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۲:۴۲:۴۶
بدخواهان بدانند که ملت شهيدپرور ايران به هيچ وجه به هيچ مقامي اجازه نمي دهند که بادستاوردهاي هسته اي که حاصل تلاش وجان دادن دانشمندان هسته اي ايران اسلامي است بازي کنندوياکوتاه بياييند..... به اين جور افراد توصيه دلسوزا نه مي کنم که بيشتر از اين جايگاه خودشان راخرابتر نکنند........ (2989186) (alef-6)
 
تبریز
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۲:۵۱:۵۱
مصالح کشور را نماینده مردم کشور می دانند نه یک نفر . احسنت به مجلس (2989229) (alef-6)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۲:۵۷:۴۲
مگه نمیدونین دولت انتقاد پذیره. (2989259) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۰۸:۳۴
ترک کند. بهتر، مگر قرار شد ذلت ما را امضا شده در اختیار دولت قرار دهیم؟ مجلس در راس امور و نماینده مردم است. باید از حق ملت دفاع کند. (2989545) (alef-6)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۱۳:۳۰
یعنی دولت تدبیر و امید واقعا مخالف طرح حفظ دستاوردهای هسته ای کشوره .....!!!!!! (2989568) (alef-6)
 
محمدرضا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۲۶:۴۵
مثل اینکه اقای انصاری همدلی یادشون رفته.یادشون رفته که همه این کارها برای موفقیت در مذاکراته (2989601) (alef-6)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.