توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445245
اتفاقی جالب پس از سوت پایان دربی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
گفته می‌شد علیرضا فغانی پس از سوت پایان بازی به چند بازیکن کارت داد اما این موضوع را تکذیب شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ دربی 84 با حواشی زیادی به پایان رسید. دقایق آخر بازی بود که سید مهدی رحمتی به علت برخوردی که با بازیکن خودی داشت احساس مصدومیت کرد و روی زمین افتاد، پس از این اتفاق بود که او با سید جلال حسینی درگیر شد و هر دو آن ها کارت زرد گرفتند. اما این پایان ماجرا نبود و حسینی توانست یک دقیقه بعد گل دوم سرخپوشان را به ثمر برساند اما وقتی می خواسته توپ را از درون دروازه بردارد، کاپیتان استقلال ضربه ای به او زد تا از داور کارت زرد دوم و کارت قرمز دریافت کند. رحمتی که تنها 30 ثانیه از بازی اخراج شده بود، پس از پایان بازی به داخل زمین آمد و مشغول به خوشحالی شد.

در این میان او دوباره با حسینی درگیر شد که در تصاویر تلویزیونی بینندگان داور را با کارت زرد و قرمز دیدند که حتی گفته می شد فغانی سید جلال را اخراج کرده است. اما نکته جالب این است که فغانی اگرچه کارت هایش را ته بازی در آورده اما به هیچ کسی کارتی نداده است. دوستانش می گویند از او شنیدند وقتی کارت هایش را در آورده ، همه آنهایی که مشغول دعوا بودند ، یک دفعه جدا می شوند و و هر کدام سمتی می روند.
 
کلمات کلیدی : دربی+استقلال+پرسپولیس+دربی تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.