توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370941
روایت سخنگوی وزارت کشور از حمله تروریستی به نماینده اسلام‌آباد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۲
قائم مقام وزیر کشور با اشاره به حمله مسلحانه امروز به خودروی حامل فرماندار اسلام آباد غرب و نماینده این شهر در مجلس گفت: هویت ضاربین برای ما هنوز مشخص نیست که از اشرار یا گروه های دیگر هستند.

به گزارش ایرنا حسینعلی امیری درباره جزییات سوء قصد به فرماندار اسلام آبادغرب و دالاهو و حشمت الله فلاحت پیشه نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود ساعت ۱۴ امروز هیاتی از مسوولین استان کرمانشاه به همراه نماینده اسلام آباد و دالاهو و فرماندار دالاهو برای بررسی مشکلات منطقه ای این استان در منطقه ریجاب مورد حمله یک گروه مسلح قرار می گیرد.

سخنگوی وزارت کشور گفت: ضاربین با یک دستگاه پژوه پارس این عملیات را انجام دادند.

وی ادامه داد: متاسفانه در این عملیات راننده و یکی از سرنشینان شهید می شوند و فرماندار از ناحیه شکم مورد اثبات گلوله قرار گرفته و مجروح می شود و نماینده اسلام آباد و دالاهو در مجلس در حین پیاده شدن از ماشین آسیب جزیی می بیند.

امیری یادآور شد: در این عملیات تروریستی فرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان کرمانشاه از ناحیه ساق پا مورد اثبات گلوله قرار گرفته است.

وی گفت: نیروهای امنیتی و انتظامی منطقه برای دستگیری ضاربین در تلاش اند.
 
کلمات کلیدی : فلاحت پیشه+حمله تروریستی کرمانشاه+حادثه دالاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.