توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430548
زمان توزیع شیر در استانها و تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش‌وپرورش گفت: مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان از محل هدفمندسازی یارانه ها برای توزیع شیر میان دانش آموزان به این وزارتخانه اختصاص یافت.

منصور مجاوری در گفتگو با مهر در خصوص اختصاص اعتبار به وزارت آموزش و پرورش برای توزیع شیر در مدارس اظهار کرد: مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان از محل هدفمندسازی یارانه ها برای توزیع شیر میان دانش آموزان به این وزارتخانه اختصاص یافت.

وی افزود: طبق برنامه ریزی ها مقرر شد تا استان ها کار توزیع شیر در مدارس را آغاز کنند و براساس قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار با کارخانجات لبنی قرارداد منعقد کنند.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار از محل هدفمندسازی یارانه ها برای توزیع شیر مدارس در نظر گرفته شده است که ۱۴۰ میلیارد تومان آن تخصیص یافت و تلاش می کنیم تا ۵۰ نوبت شیر در مدارس توزیع شود.

توزیع شیر در استانها و تهران از هفته جاری

مجاوری بیان کرد: توزیع شیر در برخی استان‌ها از جمله خراسان جنوبی از هفته گذشته آغاز شده است و در تهران و سایر استان‌ها نیز روند توزیع شیر مدارس از این هفته آغاز می‌شود

به گزارش مهر پیش از این علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری از عدم توزیع شیر در مدارس انتقاد کرد و گفته بود: پرداخت یارانه شیر در کشور برای تامین سلامت جامعه و افزایش مصرف شیر لازم است که توسط دولت جدی گرفته نمی شود.

رومی ادامه داد: رئیس جمهور در سال ۹۳ بازدیدی از صنایع شیر ایران داشت و در آنجا توزیع شیر در مدارس را از افتخارات دولت دانست در حالی که در سال تحصیلی جاری تا کنون شیر در مدارس توزیع نشده است، آیا رئیس جمهور از این موضوع مطلع است؟

وی افزود: علت عدم توزیع شیر در مدارس بدهی آموزش و پرورش به صنایع شیر است و در این شرایط پیش بردن کار مشکل می شود.
 
کلمات کلیدی : توزیع شیر+شیر مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.