توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303846
سنتروم: پیروز شوم تحریم‌های ایران را بازمی‌گردانم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۳
سناتور سابق ایالت پنسیلوانیای آمریکا و نامزد ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ بار دیگر گفت در روز اول کاری اش در کاخ سفید توافق هسته ای را لغو می کند.

به گزارش مهر به نقل از ال کام، «ریک سنتروم» سناتور سابق ایالت پنسیلوانیا و یکی از نامزدهای حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری از عملکرد دولت انتقاد کرد و گفت بهتر است مردم به او رای بدهند تا اوضاع متحول شود.

سنتروم پیش از این در سال ۲۰۱۲ نیز از ایالت آلاباما برای راه یابی به کاخ سفید نامزد شده بود. وی به طرفداران محدودش وعده داد در صورتی پیروزی، تحریم های ایران را دوباره برمی گرداند. وی گفت در روز اول کاری اش در کاخ سفید توافق هسته ای اوباما با ایران را لغو می کند و از ایران خواهد خواست برنامه های هسته ای خود را برای آمریکا توضیح دهد.

این نامزد جمهوری خواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در ادامه مدعی شد توافق هسته ای اوباما با ایران جهان را به سوی یک جنگ جهانی دیگر پیش می برد. وی در مورد سوریه نیز با بیان این که هر دو طرف اسد و داعش در سوریه محکوم هستند و باید نابود شوند، با ورود مهاجران سوری به آمریکا مخالفت کرد.
 
کلمات کلیدی : سنتروم، انتخابات آمریکا، جمهوری خواهان، دموکرات ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.