توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424446
اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج بهتر شده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۳
معاون امور ساماندهی جوانان از بهتر شدن اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج جوانان خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، شصت وششمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در این نشست رستمی با تبیین دستور جلسه پیرامون موضوعات مربوط به جوانان توضیحاتی را در خصوص اقدامات صورت گرفته ارائه کرد.

در ابتدای این جلسه که اولین حضور دکتر مسعود سلطانی فر به عنوان رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان بود محمد رضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان به تبیین دستور جلسه پرداخت. وی با ارائه گزارش شاخص بین المللی و بررسی وضعیت جوانان ایران در بین کشورهای مورد مطالعه در سند چشم انداز عنوان کرد: این گزارش را در جهت تبیین جایگاه جهانی جوانان ایران و دریافت تصویری درست از موقعیت جوان ایرانی برای تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های حوزه جوانان بسیار مفید دانست.

معاون ساماندهی امور جوانان درادامه سخنانش موضوع اعتبار تخصیصی بانک مرکزی برای وام ازدواج را یکی از مطالبات جامعه به ویژه جوانان اعلام و بیان کرد: مدیران بانک مرکزی گزارشی در این خصوص ارائه کردند که نشان دهنده بهبود شرایط هست هر چند که باید این اقدامات مستمر ادامه پیدا کند.

وی توضیح داد که قرار بود نظرسنجی شبکه های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان دستور جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شود که به جلسه بعدی ستاد ملی ساماندهی امور جوانان موکول شد.

معاون وزیر یادآور شد: تمامی موضوعات مرتبط با دستور جلسه باید از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار بگیرد.
 
کلمات کلیدی : بانک مرکزی، وام ازدواج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.