توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 274740
نظر بادامچیان درباره وضعیت اصولگرایان در انتخابات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۵
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال گفت: به وحدت تأمین شده در میان جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس امیدواریم.

به گزارش مهر، اسدالله بادامچیان با اشاره به تلاش برای ایجاد وحدت در میان اصولگرایان اظهار داشت: تلاش فراوانی صورت گرفته که در جریان انتخابات مجلس دهم ارزش ها حاکم شده و پول موثر واقع نشود.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی کشور افزود: تلاش داریم تا در عرصه انتخابات همه در جهت تکامل نظام و حل مشکلات جاری کشور قدم برداشته و به دولت کمک کنند و در این راستا قدم های خوبی نیز برداشته شده است.

وی با اشاره به وضعیت جریان اصولگرایان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از فهرست جامعه روحانیت و مدرسین قم حمایت خواهیم کرد.

بادامچیان در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال تأکید کرد: به وحدت تأمین شده در میان جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی امیدواریم.

این فعال جریان اصولگرا با تأکید بر این نکته که شاید در انتخابات مجلس در تهران چند لیست وجود داشته باشد، عنوان کرد: شاید در تهران چند لیست ارائه شود اما امیدواریم تعداد اشتراکات لیست ها زیاد باشد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تلاش استکبار برای نقش آفرینی در انتخابات پیش رو یادآور شد: استکبار تلاش دارد تا با فرستادن برخی نفوذی ها برای کشور ایجاد مزاحمت کند.

بادامچیان گفت:‌ بر اساس این نقشه دشمن کوشش دارد که عناصر نفوذی خود را وارد مجلس خبرگان کرده و این افراد در برابر مراجع ایستادگی کنند.
 
کلمات کلیدی : بادامچیان+اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.