توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489445
افزایش سرویس دهی در خط ۷ مترو تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط ۷ مترو خبر داد.

به گزارش الف، علی عبدالله‌پور با بیان اینکه سطح ارائه خدمات به مسافران خط ۷ مترو تهران در فواصل زمانی کوتاه در حال افزایش است،اظهارکرد: ۲۱ خرداد خط ۷ مترو تهران - حدفاصل ایستگاه بسیج تا میدان صنعت- فعالیت خود را آغاز کرد و سرویس‌دهی این خط با توجه به اینکه در مرحله راه‌اندازی قرار داشت از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و با فاصله گذر هر ۵۰ دقیقه در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه معمولا در روزهای نخست راه‌اندازی هر خط به دلیل انجام تست‌های گوناگون و رفع نواقص احتمالی، سرویس‌دهی به صورت محدود انجام می‌شود،گفت: با گذشت چند روز ساعت فعالیت افزایش یافت و اکنون زمان خدمات دهی خط ۷ مترو تهران از ساعت ۷ تا ساعت ۱۷ است.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به کاهش فاصله گذر قطارهای خط ۷ اشاره و اظهارکرد: در حال حاضر حرکت قطارها در این خط با فاصله گذر ۳۵ دقیقه انجام می‌شود که به‌زودی این زمان باز هم کاهش خواهد یافت.به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران عبدالله‌پور در پایان گفت: مسافران این خط به صورت روزانه در حال افزایش هستند و امیدواریم بتوانیم در مدت کوتاهی پس از افتتاح به سطح نسبتا مطلوبی از ارائه خدمات به مسافران دست یابیم.
 
کلمات کلیدی : مترو تهران+خط هفت مترو تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.