توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502241
نماینده مخالف: آموزش و پرورش ژنرال می‌خواهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
نماینده مردم سقز با انتقاد از وضعیت زندگی و حقوق معلمان گفت: وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم ابرمرد و ژنرال می‌خواهد.

به گزارش ایلنا، محسن بیگلری نماینده سقز و بانه در مجلس به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در جایگاه قرار گرفت و گفت: بنده به عنوان نماینده حامی دولت روحانی در این جایگاه حضور پیدا کردم اما وکیل الدوله نیستم. از وزیران دولت یازدهم از جمله دکتر زنگنه، آخوندی، سلطانی فر، واعظی و نعمت زاده قدردانی می‌کنم. من به عنوان نماینده‌ای که برای حمایت از ۱۶ وزیر کابینه ثبت‌نام کردم اما نامم برای هیچ کدام از آنها برده نشد اما قرعه مخالفتم به دکتر بطحایی افتاد.

نماینده مردم سقز و بانه ادامه داد: آینده کشور و آینده جوانان ما در دست معلمان است. هیچ چیز به اندازه تعلیم و تبربیت اهمیت ندارد بنابراین باید قدر  وزارت آموزش و پرورش را بدانیم. بنده مخالف شخص دکتر بطحایی نیستم اما به عنوان یک فرهنگی و کسی که سالها در آموزش و پرورش خدمت کردم و هنوز خانه اول خود را آنجا می‌دانم برای وضعیت آموزش و پرورش نگرانم که دکتر بطحایی نتواند این کِشتی به گِل نشسته را به مقصد برساند.

بیگلری افزود: زمانی که وضعیت معلمان را می‌بینیم که با حقوق ماهیانه‌ای بسیار کمتر از ادارات دیگر است، خودم را شرمنده آنها می‌دانم. متاسفانه آنها در شرایط بحرانی به سر می‌برند در صورتی که آینده فرزندان ما در دست آنها است معلمان با حداقل‌ها و در سختی‌ها زندگی می‌کنند.

اوافزود: آموزش و پرورش و وزارت علوم ابرمرد و ژنرال می خواهد آیا وزیر پیشنهادی می تواند برنامه های این وزارتخانه را جلو ببرد و پاسخگو وضعیت بحرانی آموزش و پرورش باشد آیا برنامه درست و جامعی بحرانی دارد.
 
کلمات کلیدی : رای اعتماد+مجلس+صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.