نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472047
قتل یکی از روسای شعب موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۰
تسنیم نوشت، حاجی رضا شاکرمی اظهار داشت: رئیس یکی از شعبات موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج در منزل مسکونی خود به دست ضاربان ناشناس به قتل رسید.

وی افزود: این حادثه دو شب قبل در کرج به وقوع پیوسته و ضارب یا ضاربان با ورود به منزل وی و بستن دست وپای وی اقدام به قتل این فرد کرده‌اند.
دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه بررسی‌هایی در مورد انگیزه ضاربان از این قتل در حال انجام است، عنوان کرد: تاکنون دلیلی بر اینکه این فرد توسط مشتریان موسسه به قتل رسیده باشد وجود ندارد و بیان اینکه قاتل یا قاتلان از مشتریان شعبه بوده‌اند فقط بر‌اساس حدس و گمان است؛ هیچ دلیل و مدرکی مبنی بر اینکه توسط مشتریان شعبه به قتل رسیده باشد وجود ندارد و تا این لحظه مورد تایید ما نیست.
شاکرمی با بیان اینکه تحقیقات در مورد این قتل در حال انجام است، تصریح کرد: احتمال اینکه مشتریان و افراد دیگر با دلایل دیگری در این حادثه دست به قتل زده باشد وجود دارد.
وی با بیان اینکه تا کنون کسی در ارتباط با این حادثه دستگیر نشده است، عنوان کرد: تحقیقات در این باره در حال انجام است.
 
کلمات کلیدی : قتل+قاتل+دستگیری قاتل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۰۸:۲۴:۳۲
این هم نتیجه مناظره در جامعه کم سواد سیاسی در مورد بانک هاست. (4353811) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۷:۲۵:۵۴
بیچاره کارمندای بانک (4356718) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.