توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482947
شرکت برق اهواز خواستار صرفه‌جویی در مصرف شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵
در پی افزایش شدید دما شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خواستار صرفه جویی در مصرف برق شد.

به گزارش تسنیم، در روزهای گذشته دمای هوا در شرهای مختلف خوزستان افزایش چشمگیری داشته است که در پی افزایش شدید دما شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خواستار صرفه جویی در مصرف برق شد.

به همین خاطر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز اطلاعیه‌آی صادر کرده که در آن آمده است: به منظور پایداری شبکه برق با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص تداوم افزایش دمای هوا در روزهای آینده، خواهشمند است با رعایت مدیریت مصرف برق و استفاده به هنگام و ضروری و توجه به موارد زیر کارکنان شرکت توزیع نیروی برق خوزستان را در این خدمت حیاتی و مهم یاری فرمایید.

این اطلاعیه می‌افزاید: بر این اساس استفاده از انرژی برق به صورت صحیح و قانونی و استفاده نکردن غیر مجاز از آن درساعت‌های اوج مصرف برق از ساعت 13 تا 17 ، 19 تا 23 شب از به کار بردن وسایل غیر ضروری پر مصرف مانند جارو برقی، ماشین لباسشویی، اتو، سشوار، کولرهای اضافی و غیره خودداری نمایید.

همچنین شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شهروندان خواست که استفاده از لامپ کم مصرف عملی و لامپ‌های رشته‌ای را حذف کنند.

این شرکت همچنین خواستار خاموش کردن وسایل الکتریکی، غیر ضروری مانند کولر، لامپ وغیره هنگام ترک کردن منزل یا محل کار شد تا در مصرف بهینه از برق و انرژی کمک موثری باشیم .
 
کلمات کلیدی : اهواز+برق+گرمای اهواز+قظعی برق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.