توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422349
برگی‌زر: لغو بازی با پرسپولیس به ضرر ما شد/ ورزشگاه ثامن را با نیوکمپ اشتباه نگیرید
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۷
مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد معتقد است تمام پیش‌بینی‌های لازم برای جلوگیری از آسیب برف چمن انجام شده بود و لغو این بازی به ضرر تیمش خواهد شد.

هادی برگی‌زر در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد لغو بازی تیم‌های فوتبال پدیده مشهد و پرسپولیس تهران به دلیل بارش شدید برف، اظهار کرد: این تصمیم به ضرر ما شد. ما از جمیع جهات ضرر کردیم چرا که میزبان بودیم و تبلیغات زیادی برای این بازی انجام داده بودیم تا هواداران به ورزشگاه بیایند. با توجه به اینکه راهکارهایی داشتیم تا اکثریت فضای استادیوم را هواداران پر کنند، کل کارها را طوری برنامه‌ریزی کرده بودیم که امروز در شرایط ایده آل به مصاف پرسپولیس برویم. همچنین تعویق بازی به لحاظ روانی هم روی تیم تاثیر می‌گذارد.

وی در مورد اظهارنظر مهاجری مبنی بر اینکه ورزشگاه ثامن امکانات مناسبی برای برگزاری این دیدار نداشت، بیان کرد: چون آقای مهاجری بازدید میدانی از ورزشگاه نداشته این صحبت را مطرح کرده است. امروز صبح به همراه سردار حمید مقدم فرمانده نیروی انتظامی یگان ویژه در استادیوم حضور پیدا کردیم و دیدیم پیش‌بینی‌های لازم از قبل برای شرایط نامطلوب آب و هوایی شده بود و زمین را با کاور پوشانده بودند. ضمن اینکه جا دارد از عوامل ورزشگاه ثامن دکتر صبوریان و برادران تشکر کنم. حجم برف بسیار زیاد بود و جمع کردنش زمان می‌برد.

مدیرعامل باشگاه پدیده ضمن بیان این مطلب که جلسه‌ای را امروز با مسئولان مربوطه برگزار کردند، گفت: به همراه نماینده اداره کل وزارت ورزش و جوانان، هیات فوتبال و باشگاه‌ها نشستی را برگزار کردیم و مقرر شد بعد از اتمام بارش برف همین گروه با پنج گروه اقدام به جمع کردن برف و آماده‌سازی زمین برای بازی شوند. با این حال می‌دانیم زمین کیفیت لازم را برای بازی فردا نخواهد داشت چون زمین خیس شده و این موضوع ما را نگران کرده است.

برگی‌زر در مورد برخی انتقادها از هیات فوتبال مشهد مبنی بر اینکه کاورها به درستی روی زمین پوشانده نشده بود، گفت: من به عنوان مدیرعامل تیم امروز در زمین حاضر شدم و هنوز کفش‌هایم خیس است اما نمی‌دانم دوستانی که این انتقادها را مطرح می‌کنند در تهران هستند یا اینکه در مشهد حضور دانرد. مطمئنا اگر زمین را ندیده باشند اطلاعات غلط به آنها داده‌اند. من تنها مسئول تدارکات پرسپولیس را در ورزشگاه دیدم. شاید دوستان ورزشگاه ثامن را با اولدترافورد یا نیوکمپ مقایسه کردند اما ما باید توان و امکانات فوتبال خودمان را در نظر بگیریم. هیچ چیز فوتبال ما به اروپایی‌ها نمی‌خورد. امروز آقای بهروان به عنوان فردی مورد قبول فوتبالی‌ها در ورزشگاه حاضر شد و به همراه داور مسابقه تصمیم به لغو بازی گرفتند. این تصمیم حتما به صلاح دو تیم بوده و ما علیرغم اینکه می‌دانیم به ضرر ما خواهد شد آن را بدون هیچ اعتراضی پذیرفتیم.

وی در پایان ضمن بیان این مطلب که درخواست تعویق یک روزه بازی هفته آینده تیمش با استقلال تهران را به سازمان لیگ داده به ایسنا، گفت: این کار حتی به نفع استقلال هم خواهد بود چون اگر بازی در روز جمعه برگزار شود هواداران این تیم استقبال بهتری از بازی می‌کنند. از طرفی هم بازی بعدی ما ۱۰ روز بعد از بازی با استقلال برگزار خواهد شد. اگر ۱۰ روز، ۱۱ روز شود فکر نمی‌کنم ایرادی داشته باشد اما اگر بازی یک هفته ما یک روز به تاخیر نیفتد هم به ما و هم به پرسپولیس فشار خواهد آورد. من مطمئنم سازمان لیگ نیز با نگاه مثبت به این درخواست نگاه خواهد کرد چرا که افراد منطقی آنجا حضور دارند.
 
کلمات کلیدی : پدیده + پرسپولیس + ورزشگاه ثامن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.