توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432546
کرباسچی: قصد شرکت در هیچ انتخاباتی را ندارم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹
پایگاه خبری جماران نوشت: دبیر کل حزب کارگزاران گفت: بارها اعلام کرده‌ام که قصد شرکت در هیچ انتخاباتی را ندارم، مشخص نیست این لیست‌ها با چه هدفی منتشر می‌شود.
 
غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران  درباره لیستی که اخیرا منتشر شده است و نام او به عنوان رییس شورای شهر ذکر شده است، گفت: من هم مانند بقیه این لیست را دیده‌ام؛ این لیست کذب محض است و معلوم نیست منبع آن کجاست. اصلاح طلبان و شورای عالی سیاست‌گذاری هم چنین لیستی را منتشر نکرده‌اند.
 
او ادامه داد: لیستی که ارائه شده از نظر ما خلاف است، برای خود مجموعه اصلاح‌طلبان هم جای سوال دارد که چرا باید این اتفاق بیفتد، در لیست افرادی مطرح شده‌اند که با نگاهی مشخص می‌توان فهمید قصد ورود به انتخابات را ندارند.
 
او خاطر نشان کرد: قاعدتا این رفتا‌ها در ماه منتهی به انتخابات صورت می‌گیرد و هدف آن‌ها ایجاد جنگ روانی است.
 
کرباسچی در پاسخ به این سؤال که آیا تاکنون با او برای حضور در لیست گفت‌وگویی صورت گرفته است یا خیر، اظهار کرد: من بارها اعلام کرده‌ام که قصد شرکت در هیچ‌گونه انتخاباتی را ندارم. نه تنها من، بلکه بسیاری از دوستان که در این لیست غیرواقعی نامشان ذکر شده قصد شرکت در انتخابات را ندارند.
 
 
کلمات کلیدی : اصلاح‌طلبان + انتخابات 96 + کرباسچی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.