توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467098
نارضایتی ۵۹ درصد آمریکایی‌ها از مواضع ترامپ درباره سوریه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
به طور تقریبی از هر ۱۰ آمریکایی شش تن نسبت به رویکرد دونالد ترامپ در قبال سوریه احساس ناخوشایندی دارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری شینهوا، براساس نظرسنجی اخیر ۵۹ درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که نسبت به رویکرد ترامپ درباره بحران سوریه ناخرسند هستند و تنها ۴ نفر از هر ۱۰ نفر از توانایی ترامپ برای مقابله با بحران سوریه مطمئن هستند.

اگرچه تعداد کمی از مردم آمریکا به توانایی ترامپ برای حل مساله سوریه اطمینان دارند اما بیش از نیمی از آمریکایی‌ها اعلام کردند که مبارزات آمریکا علیه داعش در سطح "خوبی" قرار دارد و ۹ درصد از آنها این مبارزات را "بسیار خوب" تلقی کردند.

همچنین براساس این نظرسنجی که توسط شبکه خبری سی‌بی‌اس انجام شد، بیشتر پاسخ دهندگان نسبت به توانایی ترامپ برای عهده‌گیری فرماندهی کل ارتش آمریکا مشکوک بوده و ۱۷ درصد اعلام کرده‌اند که هیچگونه اطمینانی ندارند.

همچنین ۴۶ درصد از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی در پاسخ به سوالی درباره فرمان مهاجرتی اخیر دونالد ترامپ اعلام کردند که این اقدام ترامپ باعث "تضعیف چهره آمریکا در جهان" شده است و ۳۶ درصد این اقدام ترامپ را عامل "تقویت جایگاه‌ آمریکا در جهان" دانسته‌اند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.