نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458999
تعدادی از نمایندگان به وزیر اطلاعات تذکر دادند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
تعداد 5 نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر اطلاعات عنوان کردند چرا ۱۲ کانال تلگرامی پرمخاطب در روزهای پایانی سال ۹۵ مسدود و مدیران آنها بازداشت شده‌اند؟

به گزارش فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (15 فروردین‌ماه 96) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است: 

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، لزوم نظارت بیشتر و ارزیابی دقیق نسبت به فیلم‌های سینمایی تولیدی در کشور را متذکر شد. 

نادر قاضی‌پور به رئیس‌جمهور و وزرای نیرو و کشاورزی در احیا و نجات تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور و به ویژه دریاچه ارومیه تذکر داد. 

علی مطهری، مصطفی کواکبیان، غلامرضا حیدری، محمود صادقی و علیرضا رحیمی نمایندگان تهران در تذکری به وزیر اطلاعات عنوان کردند چرا 12 کانال تلگرامی پرمخاطب در روزهای پایانی سال 95 مسدود و مدیران آنها بازداشت شده‌اند؟ 

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار توضیح علت برکناری رئیس سازمان سینمایی کشور شد.

سیدتقی کبیری، احمد امیرآبادی، سیده فاطمه حسینی و طیبه سیاوشی نمایندگان خوی، قم و تهران در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح علت عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس و عدم پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش شدند.
 
کلمات کلیدی : وزیر اطلاعات، کانال های تلگرامی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۸:۰۰:۱۰
وقتی میگوئیم بزرگتر ین مقام اجرائی کشور خسر الاخره است سخن بگزافی نیست عذاب وحشتناکی در جلوی روی اوست (4230473) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.