نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 258496
آخرین پیام گروگان ژاپنی چه بود؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۱
یک گروگان ژاپنی که گروهک تروریستی داعش وی را سر برید، پیش از ورود به سوریه یک پیام ویدئویی از خود گرفت که پس از سربریدنش در میان شبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش فارس، فعالان سوری در شبکه‌های اجتماعی، آخرین پیام « کنجی گوتو سوگو» گروگان ژاپنی را پیش از عزیمت وی به استان «رقه» سوریه منتشر کردند. خبرگزاری «آناتولی» ترکیه به نقل از فعالان سوری گزارش داد، گروهک تروریستی شامگاه شنبه (روز گذشته) این گروگان ژاپنی را اعدام کرد.

در این نوار ویدئویی، گوتو خود را به زبان انگلیسی معرفی می‌کند و می‌گوید که قصد دارد به رقه پایگاه اصلی داعش برود و در صورتی که هر اتفاق ناگواری برایش رخ دهد، مسئولش خود او خواهد بود.

این پیام در یک اتاق معمولی و در زمان و مکان نامشخصی توسط شخصی گرفته شده است که دوربین به دست دارد و در برابر این گروگان ایستاده است و از وی فیلم می گیرد. این گروگان ژاپنی تأکید دارد در صورتی که اتفاق ناگواری برای وی رخ دهد، ملت سوریه سرزنش نشود و موضع منفی در برابر آن اتخاذ نشود.

وی با بیان این مطلب افزود: ملت سوریه در طول سه سال و نیم رنج و درد کشیده و این مسئله برای آنها کافی است. گوتو درباره علت سفرش به رقه نیز تأکید کرد که قصد دارد درباره اینکه داعش چیست و در سوریه چه می‌کند، داستان مطبوعاتی بنویسد.
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۳:۳۷:۲۸
حالا فهمیدی داعش کیست وچه جانوری است حیف اسم جانور خود شیطان هستند آقای آبه حالا برای انتقام هم وطنت هم که شده به دولت و وملت عراق و سوریه از همه لحاظ کمک کن تا از چنگ این وحشی ها نجات پیدا کنند (2654535) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۴:۲۳:۴۴
احسنت. (2654717) (alef-13)
 
معصومیان
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۵:۳۰:۲۸
نامه مادر ایرانی به مادر این ژاپنی اشگم را در آورد .سردار سلیمانی یک یا علی دیگر بگو تا ریشه این داعش بی دین ولامذهب ریشه کن شود .مطمعن باش آنها که در تمام دنیا وجدان دارند پشت سر شما هستند .سیاست بازان بی غیرت غرب را ولش کن .و امیدوارم روزی نه چندان دور غرب واروپا سر تعظیم در مقابل ایران فرود آورند.اما آن موقع دیر . (2654973) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۸:۱۵:۱۷
سردار سليماني با استعانت از خداوند متعال شر اينها را كم خواهد كرد (2655413) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۹:۲۰:۴۹
انتظار معجزه از سلیمانی نداشته باشید... داعش به عنوان یک گروه شیطانی هزاران جنگجوی فریب خورده و از جان گذشته دارد که بویی از عقل نبرده اند و حاضرند به آسانی خود و طرف مقابل را به کشتن بدهند... (2655623) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۸:۳۵:۳۲
سردار سلیمانی چون سربدار باش ریشه داعش را بالطف و عنایت خدا بکن (2655473) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۹:۰۶:۲۰
این وحشی های داعش راازبین ببریدازشیطان بدترند (2655578) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۹:۲۵:۱۸
بخدا من مشهورم به روحیه ی وحشیانه ام ، اگر رهبرم عزم جهاد بدهد زنده زنده تکه تکه شان خواهم کرد.
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد . . . (2655635) (alef-13)