توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503592
معاون شهردار تهران: اردوگاه "میرحسینی" به هیچ فردی واگذار نشده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
معاون برنامه ریزی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اردوگاه شهید میرحسینی به هیچ فرد و نهادی واگذار نشده است افزود: تنها نگهداشت این مجموعه به بخش خصوصی واگذار شده است.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی در سیصد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به تذکرات اعضای شورا گفت: اردوگاه شهید میرحسینی به هیچ فرد و نهادی واگذار نشده و تنها نگهداشت این مجموعه به بخش خصوصی سپرده شده است.

وی در خصوص تذکر محمد حقانی در جلسه قبلی شورا در خصوص فروش قطعه فضای سبزی در منطقه هشت گفت: 550 متر زمین در منطقه هشت که مالکیت آن متعلق به ستاد فرمان اجرایی امام (ره) بوده است به یک فرد فروخته شده است. با توجه به اینکه این زمین خالی بود، شهرداری تهران در آن درختکاری انجام داد؛ پس از اینکه فرد مدعی به مالکیت این زمین شد، شهرداری قصد خرید زمین را با توجه به درختکاری انجام شده داشت که بر سر قیمت با مالک به توافق نرسیده‌ایم. در مرحله بعد مالک از مرجع قضایی حکم گرفت که زمین در اختیار این فرد قرار گیرد. به این ترتیب تذکر جناب حقانی نسبت به فروش این زمین توسط شهرداری صحیح نبود.

وی در خصوص واگذاری طبقه منفی یک برج میلاد به بخش خصوصی نیز تصریح کرد: از این طبقه تا پیش از تکمیل ساختمان اداری به عنوان بخش اداری استفاده می‌شد؛ پس از تکمیل ساختمان اداری حدود 10 ماه پیش فردی اعلام آمادگی کرده بود تا در این طبقه سرمایه گذاری اقدامات فرهنگی و آموزشی را انجام دهد. همان 10 ماه پیش نیز هیات مدیره برج میلاد قراردادی را با این فرد منعقد کردند.البته جلوی این قرارداد را گرفته‌ایم تا مدیریت شهری در دوره بعدی نسبت به آن تصمیم گیری کند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۰:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۲:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۸:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۱:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۱:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + شهرداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.