توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393991
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
فعالان رسانه ای سوری تصاویر جدیدی از استقرار گسترده گردان های ازبکستانی و چچنی وابسته به گروه ترویستی تکفیری القاعده در جبهه های جنوب استان حلب سوریه خبر داده اند.

مشرق- فعالان رسانه ای سوری تصاویر جدیدی از استقرار گسترده گردان های ازبکستانی و چچنی وابسته به گروه ترویستی تکفیری القاعده در جبهه های جنوب استان حلب سوریه خبر داده اند.
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
بنابر این گزارش، این تروریستهای تکفیری از گروه "کتائب التوحید والجهاد" وابسته به شبکه القاعده هستند که از سال 2012 حضور فعالی در عرصه جبهه های نبرد این کشور دارند. گروه توحدی و الجهاد بطور مستقیم از سوی دولت های قطر و ترکیه مورد آموزش، سازماندهی و حمایت مالی و تسلیحاتی قرار داشته و تاکنون صدها تن از آنها در نبرد با نیروهای ارتش سوریه به هلاکت رسیده اند. همزمان با اعلام پایان طرح آتش بس یک جانبه دولت سوریه در این کشور، منابع میدانی از آغاز قریب الوقوع درگیری ها در جبهه های حلب و حماه خبر می دهند.
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
 
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
 
 
کلمات کلیدی : تحولات میدانی سوریه ، القاعده ، گروه توحید والجهاد ، جبهه النصره ، تروریستهای چچنی ، حلب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.