توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489490
مردم به شایعات درباره مکتب گلیم و گبه فرش توجه نکنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: مردم به شایعات درباره مکتب گلیم و گبه فرش توجه نکنند.

به گزارش تسنیم، محمدرضا عدالت‌خواه امروز در  نشست اعضای کانون وکلای دادگستری استان اظهار داشت: مردم مالباخته به هیچ یک از شایعات این پرونده مبنی بر تقسیم اموال به فروش رفته مکتب گلیم و گبه فرش توجه نکنند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه از آنجایی که تعداد شکات این پرونده بسیار زیاد است و این تعداد قادر نیست که در  هیچ دادگاهی همزمان مورد رسیدگی قرار بگیرد گفت:  قرار بر این گذاشته شد تا 80 وکیل معاضدتی از وکلای کانون وکلای دادگستری و کانون مشاوران قوه قضائیه به شکایت مردم رسیدگی کنند و وکالت پرونده‌های موجود را برعهده بگیرند و مردم به نوبت هر 150 یا 170 نفر یک وکیل بگیرند.

عدالت‌خواه با بیان اینکه تاکنون در  ارتباط با این پرونده 28 هزارو 911 قرارداد از سوی مردم نوشته شده که در مجموع 13 هزار و 793 نفر شاکی را شامل می‌شود بیان کرد: متهم این پرونده از سال 1390 تا هنگام دستگیری 247 میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده است.

وی با بیان اینکه ما براساس تصمیماتی که اتخاذ کردیم قرار بر این شد تا شاکیان این پروند براساس حروف الفبا در روزهای آینده برای پیگیری پرونده‌های خود به دادگستری مراجعه تا وکلا به شکایت آنها رسیدگی کنند. 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه  با بیان اینکه پرونده هم اکنون در مرحله دادسرا است و کارها به خوبی پیش‌می‌رود افزود: بیش از 55 درصد رویه گذاران این پرونده خانمها و مابقی آقایان هستند.

وی با اشاره به اینکه در خصوص پرداخت مطالبات مردم در این پرونده باید بگویم تاکنون هیچ یک از اموال موجود بین مردم توزیع نشده است زیرا در حدی نیست که این اموال بین مردم توزیع شود  گفت: باید بتوانیم تمام اموال مردم را به فروش برسانیم و به تناسب سرمایه در بین مردم تقسیم و هم در ضرر و‌هم در سود سهیم می‌شوند و مردم به شایعات توزیع اموال در بین مردم توجه نکنند و یک نفر  نیست در این مکتب گلیم گبه و فرش سرمایه‌گذاری کرده باشد و یک ریال از طریق دادگستری به او پرداخت شده باشد.
 
کلمات کلیدی : مکتب گلیم و گبه فرش+کرمانشاه+کلاه برداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.