توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429793
نامه‌نگاری فتنه‌گران با آمریکا درباره تمدید تحریم‌ها
امام جمعه اصفهان با اشاره به نامه‌نگاری عده‌ای از فتنه‌گران با آمریکا پیرامون تمدید تحریم‌ها گفت: هنوز تعدادی از فتنه‌گران به دنبال غربی‌ها و آمریکایی‌ها هستند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵
به گزارش تسنیم، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان اظهار داشت: بصیرت تنها در مسائل اجتماعی نیست و فرد باید ابتدا عیب خودش را بداند و اگر عیب یا گناهی در خودش دارد برطرف کند، ابتدا باید بصیرت را در خودمان به کار ببریم و اشکالات را از خودمان دور کنیم.
 
وی با اشاره به همراهی فتنه‌گران با دشمن ادامه داد: هنوز تعدادی از فتنه‌گران دست و پا می‌زنند و با نگارش نامه‌ای به آمریکایی‌ها به آنها گفته‌اند که کار خوبی کرده‌اید که تحریم‌ها را تمدید کرده‌اید.

امام جمعه اصفهان در همین ارتباط بیان کرد: در قرآن کریم خداوند فرموده‌ است کسی که لیاقت هدایت نداشته باشد هدایت نمی‌شود و در واقع قلب او مریض است.

وی در باره حماسه مردم در روز 9 دی گفت: اینکه اصفهانی‌ها در آن روز سهم بالایی داشته‌اند و در روز هشتم دی‌ماه یعنی یک روز زودتر به خیابان‌ها آمده و آتش فتنه را خاموش کردند بسیار خوب است اما برای اینکه این حماسه یکصدا و هماهنگ باشد بهتر است در سال‌های آینده راهپیمایی یا تجمع این روز همانند سراسر کشور در همان روز نهم دی برگزار شود.

آیت‌الله طباطبایی نژاد به سخنان امام علی (ع) درباره فتنه اشاره کرد و گفت: فتنه، از جایی آغاز می‌شود که فرد دچار هوا و هوس شده و یا هوای مدیریت و مال داشته باشد و این مسئله سبب بروز فتنه خواهد شد، عده‌ای بی بصیرت نیز بدون اینکه حق و باطل را تشخیص دهند به‌دنبال این افراد می‌روند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه امروز اصفهان با اشاره به سالروز شهدای هویزه در سال 59 گفت: این شهدا مردانی از جنس خدا بوده که در راه دفاع از آب و خاک میهن قدم برداشتند و باید یاد و خاطره آنها زنده نگاه داشته شود.
 
کلمات کلیدی : فتنه 88 + 9 دی+امام‌جمعه اصفهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.