توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381499
استقرار سگ‌های پلیس در راه‌آهن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
رئیس پلیس راه آهن کشور از راه‌اندازی واحد مجزای سپکا (سگ‌های آموزش دیده پلیس) درمجموعه پلیس راه‌آهن در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش تسنیم سردار علیرضا اکبرشاهی در گفت‌وگویی، با اشاره به برنامه‌ریزی پلیس راه آهن کشور در بهره‌مندی هرچه بیشتر از سگ‌های پلیس و موادیاب، اظهار داشت: استفاده از سگ‌های پلیس بسیار بازدارنده است و می‌تواند در کاهش وقوع جرم و علاوه بر آن ارتقاء توان کشف پلیس اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر طی یک برنامه‌ریزی منسجم و براساس جدول طراحی شده‌ای، از سگ‌های واحد یگان‌های ویژه در پلیس راه آهن کشور به صورت محدود استفاده می‌کنیم که قرار است با موافقت فرماندهان ارشد ناجا این امر توسعه یابد.

رئیس پلیس راه آهن کشور در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال موافقت رئیس پلیس کشور قرار شده است یک واحد سپکای مستقل(سگ‌های آموزش دیده پلیس) در پلیس راه آهن تشکیل شود تا کنترل کاملی در موضوع مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم.
کلمات کلیدی : سگ های پلیس+راه آهن کشور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.