نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506193
رشد قیمت سکه و دلار/ سکه ۲ هزار تومان گران شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
امروز سکه تمام بهار آزادی با افزایش ۲ هزار تومان نسبت به روز گذشته به قیمت یک میلیون و ۱۹۴ هزار تومان رسید.
 
به گزارش خبرآنلاین، بازار سکه در سومین روز هفته با روندی صعودی رو به رو شد.

سکه امامی با افزایش ۹۰۰ تومان نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیون و ۲۲۱ هزار و ۷۰۰ تومان در بازار عرضه شد. نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب با افزایش ۴ هزار تومان و ۳ هزار تومان به قیمت های ۶۴۷ هزار تومان و ۳۷۶ هزار تومان رسیدند.این در حالی است که بازار ارز برخلاف بازار سکه با روندی کاهشی رو به رو شد. 

دلار آمریکا با کاهش یک تومان نسبت به روز گذشته با قیمت ۳ هزار و ۸۵۸ تومان در بازار به فروش رسید. یورو اروپا ۴ هزار و ۶۷۹ تومان، پوند انگلیس ۴ هزار و ۶۷۹ تومان و لیر ترکیه هزار و ۱۴۸ تومان است.

 
کلمات کلیدی : بازار ارز + نرخ دلار + سکه
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۷:۴۰:۳۱
باز هم فیمت ارز روزانه رو به افزایش گذاشته و اقای سیف سکوت اختیار کرده اند.
قیمت دلار که در برابرکلیه ارزها و پول سایر ممالک ارزش خود را از دست داده در ایران بالاتر از 3860 تومان ارزش یافته که در حقیقت نبض بازار را تحت الامر خود قرار داده و اقای سیف سکوت اختیار میکنند.
ایا افزایش نرخ ارز که طی ماه گذشته از جدود 3600 تومان به 3870 تومان و یا بالاتر رسیده زنگ خطر اقتصادی نیست؟ ایا سیاستگزاران اقتصادی توان مهار این سرکشی ارزی را ندارند؟ تورم چند ده درصدی ارمغان این افزایش نرخ ارز است. (4537503) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۷:۵۷:۲۲
نشانه هايي از كاهش سود سپرده بانكي شايد باشد (4537517) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.