توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426093
ظریف: تابع هیئت عالی نظارت بر برجام هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
وزیر امورخارجه با اشاره به پاسخ ایران به نقص برجام از سوی آمریکا گفت: اقدامات لازم توسط سازمان انرژی اتمی و وزارت خارجه شروع شده است و در مراحل بعدی هم تابع نظرات هیئت عالی نظارت خواهیم بود.

به گزارش ایرنا محمدجواد ظریف پس از نشست‌ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مدیران ارشد وزارت خارجه در گفت و گویی این جلسه را «بسیار خوب» توصیف کرد.

وی افزود: در این جسله هم درباره برجام و هم برنامه‌هایی که دولت برای مقابله با بدعهدی‌هایی که از طرف آمریکا در نظر دارد، صحبت کردیم. برای تضمین اجرای درست برجام و برنامه‌هایی که ما در وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی براساس دستور رییس جمهوری دنبال می‌کنیم.

وزیر امور خارجه ادامه داد:همچنین درباره سوریه، شرایط بسیار وخیم انسانی که در سوریه به صورت کلی و در فوعه و کفریا و در حلب حاکم است و تلاش‌هایی که ایران برای کاهش آلام مردم سوریه و جلوگیری از ادامه جنایات تکفیری‌ها انجام داده است،صحبت کردیم

ظریف گفت: بحث مختصری نیز درباره بودجه وزارت خارجه داشتیم.
 
کلمات کلیدی : سنا+کنگره+تمدید تحریم های ایران+لغو برجام+تمدید ده ساله+نقض برجام+تمدید داماتو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته