توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477510
روز پرجلسه‎ علی لاریجانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
علی لاریجانی روز پرجلسه‎ای را در پیش رو دارد. او پس از پایان جلسه علنی امروز، با فراکسیون‎های مختلف جلسه دارد تا به جمع بندی برای انتخابات هیات رئیسه صبح فردا برسد.

به گزارش خبرآنلاین، روز گذشته محمدرضا عارف، کاظم جلالی و حمیدرضا حاجی بابایی روسای فراکسیون‎های امید، مستقلین و ولایی با رئیس مجلس جلسه داشته و درباره دومین انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم گفت و گو کردند. در این جلسه بر ابقای دوباره لاریجانی برای ریاست مجلس دهم تاکید و بنا بر این شد که برای نواب رئیس میان سه فراکسیون رقابت شود. همچنین 9 کرسی باقیمانده هیات رئیسه میان سه فراکسیون به شکل سه به سه تقسیم شود.

در ادامه این تصمیم گیری‎ها، امروز ظهر دو فراکسیون ولایت و مستقلین، دیدار مشترکی با لاریجانی دارند. سپس فراکسیون امید با رئیس مجلس جلسه دارد.
عصر امروز دو جلسه مجمع عمومی و شورای مرکزی فراکسیون ولایی تشکیل می شود و منتخبین این فراکسیون امشب دیدار دوباره ای با لاریجانی خواهند داشت.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات هیات رئیسه مجلس، مجلس دهم، عارف، لاریجانی، پزشکیان، مطهری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.