توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457512
جرج کلونی به سینماکان رفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
پارامونت با نمایش بخشی از فیلم جدید جرج کلونی در سینماکان حضور یافت.
 
به گزارش مهر، پارامونت با نمایش بخشی از فیلم جدید جرج کلونی در سینماکان حضور یافت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، در مراسم سینماکان روز سه‌شنبه در لاس‌وگاس مت دیمون و جرج کلونی روی صحنه رفتند.

مخاطبان حاضر در این دوره سینماکان با تماشای بخشی از فیلم «آیکون حومه شهر» (Suburbicon) با تجربه جدید جرج کلونی که بار دیگر در مقام کارگردان ظاهر شده همراه شدند.

در این برنامه کلونی و مت دیمون و جولین مور که در این فیلم بازی کرده‌اند روی صحنه رفتند تا به معرفی این فیلم بپردازد.
 
کلونی با خنده در این باره گفت: ما به چند تا کازینو در اینجا یک دستبردی زدیم. نه؟
 
جرج کلونی به سینماکان رفت 
 

او و بازیگرانش با شوخی روی صحنه حضور داشتند و با این شوخی‌ها مخاطبان را حسابی به خنده آوردند. از جمله کلونی از دیمون پرسید: این که بتمن تو را کارگردانی کرد چطور بود؟ و دیمون پاسخ داد همیشه فراموش می‌کند که کلونی یک بار در نقش بتمن هم بازی کرده است.

فیلم جدید کلونی قرار است سوم نوامبر اکران شود.  

این فیلم جنایی بر مبنای فیلمنامه‌ای از برادران کوئن ساخته شده و در نخستین بخشی که از آن به نمایش درآمد می‌شد لحن تیره و خشن فیلم را دریافت. تهاجم و ورود غیرقانونی به یک خانه و مسایل پس از آن موضوع این فیلم است.

در این بخش جولین مور به عنوان یک خانم بلوند خانه‌دار در حال بازجویی است. نقش بازجو را اسکار ایزاک بازی می‌کند. سوال‌ها مرتبط با موردی است که بازپرس را به یک پرونده قتل مظنون کرده است.

مت دیمون در نقش مردی بازی کرده که همسرش باید در یک جنایت کشته می‌شد، اما به نظر می‌رسد مسایل بیشتری در این باره وجود دارد که وی از گفتن آنها امتناع می‌ورزد.

فیلمنامه این فیلم را برادران کوئن در سال ۱۹۸۶ نوشته‌اند.

این دوره سینماکان از ۲۷ تا ۳۰ مارس در لاس‌وگاس برگزار می‌شود. این برنامه از سوی انجمن ملی دارندگان سینماها برگزار می‌شود و از سال ۲۰۱۱ به نام سینماکان خوانده شده است.
 
کلمات کلیدی : جرج کلونی+ سینماکان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.