نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 177711
توضیحات فرهاد دانشجو به نمایندگان مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۰۲
رییس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره کم و کیف مسائل مربوط به این دانشگاه توضیحاتی را به نمایندگان ارائه کرد.

جواد هروی، نایب رییس کمیسیون آموزش با اعلام این مطلب به ایسنا، گفت: دانشجو درباره نحوه تعامل معاونین این دانشگاه و نمایندگان توضیحات را ارائه کرد اما علی‌رغم گله‌مندی که برخی از نمایندگان داشتند از پاسخ‌های وی قانع شدند.

وی افزود: همچنین رییس دانشگاه آزاد به ارائه توضیحاتی در مورد تمرکززدایی این دانشگاه و پاسخگویی آن پرداخت و مطرح کرد که از این پس نظام‌های هیات امنایی پاسخگو خواهد بود. نایب رییس کمیسیون آموزش با بیان اینکه در این جلسه در مورد تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد سخنی به میان نیامد، گفت: این موضوع در جلسه دیگری هفته آینده پیگیری خواهد شد.

هروی تصریح کرد: همچنین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز با حضور در جلسه عصر امروز این کمیسیون به ارائه گزارشی درباره تعداد دانش‌آموزان و دانشجویانی که در زیرمجموعه این نهاد قرار دارند، پرداخت و آمارهایی را ارائه کرد.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد+کمیسیون آموزش مجلس
 
حامد
۱۳۹۱-۱۱-۱۷ ۱۹:۲۹:۰۳
کاش میگفت چرا فرزندان جانبازان در تمام مقاطع میتوانند رایگان تحصیل کنند اما من که فرزند کارگر هستم باید با وام و قرض و شرمندگی شهریه بپردازم؟! (1122102) (alef-7)
 
Belarus
۱۳۹۱-۱۱-۱۷ ۲۲:۰۱:۴۴
آقای دکتر فرهاد دانشجو ظاهرا در قبال مشکلات مربیان بورسیه دکتری دانشگاه ازاد در خارج از کشور خود را مسئول نمی دانند! با وجود اینکه حقوق دریافتی ریالی ما حتی یک ریال هم افزایشی نداشته با افزایش چند برابری نرخ ارز مواجه شده ایم!!! و بانک مرکزی نیز خود را موظف به پرداخت ارز مرجع بما نمی داند!!! گاها به این فکر می کنم که اگر تمامی ماها از گرسنگی در خارج از کشور بمیرم حتی کمترین اهمیتی برای دانشگاه آزاد نخواهد داشت. فقط امیدمان به خداست. (1122310) (alef-10)