توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448215
رسانه‌های رژیم صهیونیستی: کنفرانس حمایت از انتفاضه بی‌سابقه بود
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعتراف کردند که ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه در سطح گسترده‌ای برگزار شد و بی‌سابقه بود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی نوشتند که کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین که در تهران برگزار شد بی‌سابقه بود، زیرا مقامات عالی رتبه‌ای از 80 کشور جهان و بخصوص مقامات دو جنبش فلسطینی جهاد و حماس در آن حضور یافتند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند ریشه رژیم صهیونیستی باید کنده شود، نوشتند که تاثیرات این کنفرانس بسیار بیشتر از کنفرانس‌های قبلی خواهد بود.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از یک مسئول ارشد در دفتر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین مدعی شد که ایران در ارائه کمک‌ به فلسطینی‌ها دریغ نمی‌کند اما این کمک‌ها باعث رکود سیاسی و عقب‌نشینی اسرائیل و آمریکا از طرح تشکیل دو کشور منجر می‌شود.

رسانه‌های صهیونیستی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه و غده سرطانی خواندن رژیم صهیونیستی پرداختند.

این رسانه‌ها در ادامه اعلام کردند که رهبر انقلاب اسلامی ایران در بیانات خویش فرموده‌اند: انتفاضه سوم، شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد و بزودی این رژیم ناپاک از تاریخ پاک می‌شود و اسرائیل یک رژیم جعلی است که یهودیان جهان را در فلسطین جمع کرده‌اند.این رسانه‌ها در ادامه به بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره ضرورت وحدت فلسطینی‌ها و حمایت از جنبش‌های مقاومت فلسطین اشاره کردن
 
کلمات کلیدی : انتفاضه +فلسطین+رسانه‌های رژیم صهیونیستی+کنفرانس حمایت از انتفاضه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.