توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435110
انتصاب 2 فرماندار جدید در کردستان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱
با حکم وزیر کشور محمد فلاحی به سمت فرماندار بانه و محمد شفیعی به سمت فرماندار شهرستان مریوان در استان کردستان منصوب شدند.

به گزارش  ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در 2 حکم جداگانه محمد فلاحی را به سمت فرماندار بانه و محمد شفیعی را به سمت فرماندار شهرستان مریوان در استان کردستان منصوب کرد.
در احکام این 2 فرماندار جدید در شهرستان های بانه و مریوان آمده است: 
به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم کردستان محمد فلاحی به سمت فرماندار شهرستان بانه و محمد شفیعی به سمت فرماندار شهرستان مریوان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.
محمد فلاحی قبل از این انتصاب در سمت فرمانداری مریوان فعالیت می کرد.
استان کردستان بر اساس آخرین تقسیمات کشوری در سال ۱۳۹۰ دارای ۱۰ شهرستان، ۲۹شهر، ۳۱بخش، ۸۶ دهستان و یک هزار و ۶۹۷ آبادی دارای سکنه و ۱۸۷ آبادی خالی از سکنه بوده است.
 
کلمات کلیدی : فرماندار+استان کردستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.