نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455514
عرضه گسترده میوه در بازار/ مردم گران نخرند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه میوه به میزان کافی موجود است، گفت: مردم میوه را گران نخرند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی اشرف منصوری در جریان بازدید سرزده خود از مرکز میوه و تره بار جلال آل احمد واقع در بزرگراه جلال آل احمد، استقبال مردم را از توزیع میوه با قیمت مصوب تنظیم بازاری بیشتر از سال‌های گذشته دانست و افزود: با توجه به ذخیره مناسب میوه شب عید اعم از سیب و پرتقال هیچ محدودیتی در میزان عرضه و افزایش تعداد غرفه نداریم و به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، آمادگی توزیع و عرضه میوه وجود دارد.

وی گفت: کیفیت بالای سیب و پرتقال توزیعی و قیمت‌های مناسب میوه‌های عرضه شده سبب جذب مردم و افزایش تقاضا شده است.

منصوری افزود: امسال میوه‌های عرضه شده تنظیم بازار ۹۶ به صورت دست چین و در بیشتر غرفه‌های میادین میوه و تره بار و بازارچه‌ها در اختیار شهروندان قرارگرفته که سال‌های گذشته چنین نبود.

وی با انتقاد از برخی افراد سودجو و اخلال گر در بازار تاکید کرد: مردم از میوه‌های تنظیم بازار تهیه شده توسط سازمان تعاون روستایی خریداری کنند که هم از کیفیت مناسب برخوردار است و هم به لحاظ قیمت با یک سوم قیمت بازار عرضه می‌شود.
 
کلمات کلیدی : میوه، بازار میوه، شب عید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۱۸:۱۹:۰۰
دست مریزاد به این اقدام به موقع .انصافا سیب و پرتقال های توزیعی امسال کیفیت خوبی دارند .. (4210674) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۲۰:۱۰:۵۷
در شهر زنجان عرضه ضعیف است مردم برای سیب مجبور هستند کل شهر را بگردند شاید از میوه های دولتی گیرشان بیاید (4210840) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته