نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445119
مادری پس از قتل ۲ فرزند دست به خودکشی زد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۳
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت : مادر جوان 2 فرزندش را در این شهر به قتل رساند و بعد از آن دست به خودکشی ناموفق زد.

قاضی علی اکبر احمدی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این زن 33 ساله دیشب اقدام به کشتن خود، پسر چهارساله و دختر هشت ساله اش کرده بود.

وی بیان کرد : این زن پس از خفه کردن فرزندانش اقدام به زدن رگ دست خود کرده و به خواهرش نیز پیام داده بود که خود و فرزندانش را امشب خواهد کشت.

احمدی نژاد ادامه داد : خواهر این زن وقتی امروز به منزل وی مراجعه کرده بود با جسد 2 کودک و جسم نیمه جان این زن جوان مواجه شده بود.

وی با بیان اینکه خون زیادی از این زن رفته بود، افزود: وی زنده مانده بود ولی فرزندانش به علت خفگی جان باخته بودند.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بیان کرد: طبق اظهارات اولیه، این زن به دلیل اختلاف با همسرش این جنایت را انجام داده است ولی تحقیقات برای روشن شدن موضوع ادامه دارد.

احمدی نژاد با بیان اینکه زن جوان سابقه بیماری روانی نیز ندارد ، خاطرنشان کرد: دختر این زن متعلق به همسر اول و پسرش متعلق به همسر فعلی اش می باشد.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+فرزندکشی+خودکشی+مقتل فرزندان در مشهد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۲:۵۹:۴۸
چرا مسوولين براي اين معضلات به اين مهمي اجتماعي فكري نمي كنند تاكي سرشان زيربرف خواهد ماند وواقيت هاي وحشت ناك جامعه كه اختلاف شديد طبقاتي وتبعيض وبيكاري واعتياد وطلاق از اهم معضلات جامعه است بي توجه خواهند بود اگر همين اقدام وحشت ناك در امريكا افتاده بود رسانه ميلي بارها وبارها در خبر ها اعلام ميكرد وان را ناشي ازفروپاشي خانواده واخلاق وانسانيت در امريكا اعلام ميكرد ولي الان ....... (4162087) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.