توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405212
«حلال» نقطه همکاری ایران و اسپانیا
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۰
رئیس و مدیر روابط بین‌الملل مراکز حلال ایران و اسپانیا در دیداری ضمن تأکید بر جایگاه مؤثر ایران به‌عنوان یکی از مهمترین صاحبان نظر در مفهوم کاربردی محصولات حلال بر تبادل اطلاعات، تجارب و گسترش همکاری‌ها تأکید کردند.

به گزارش تسنیم، دکتر بهروز جنت ــ مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو و رئیس مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران با مدیر روابط بین الملل مرکز حلال اسپانیا که به‌عنوان یکی از مؤسسات بین المللی مهم در این حوزه فعالیت می‌کند دیدار کرد.

در این جلسه که با محوریت گسترش همکاری، تبادل اطلاعات و تجارب در ویژگی‌ها و مصادیق غذاهای حلال از لحاظ آخرین یافته‌های علمی برگزار شده بود درباره تحقق یا عدم استحاله یا عدم آن در برخی محصولات حرام بحث و گفت‌وگو شد.

جنت به‌عنوان طرف ایرانی ضمن ارائه فعالیت‌های مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی برخی از سخنان خود را به موضوع صدور گواهی حلال اختصاص داد.

در ادامه خانم باربارا رویز با برشمردن برخی از فعالیت‌های مؤسسه متبوعش آمادگی خود و همکارانش را برای توسعه تبادل اطلاعات و در حوزه حلال اعلام کرد.

وی همچنین خواهان انجام اقدامات علمی و تحقیقاتی با مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از مهمترین صاحبان نظر در مفهوم کاربردی محصولات حلال شد.
 
کلمات کلیدی : ایران+اسپانیا+حلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.