نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 185514
17 روز تا پایان مهلت خرید الحاقیه شخص ثالث
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴
معاون نظارتی بیمه مرکزی با اعلام اینکه 17 روز تا پایان مهلت خرید الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث فرصت باقی است، گفت: نرخ دیه در ماه حرام 152 میلیون تومان است.
 
سید کاظم دلخوش در گفتگو با مهر با اشاره به مهلت 17 روزه باقیمانده تا پایان مهلت دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالثT گفت: بیمه گذارانی که بیمه شخص ثالث دارند و یا آن را تمدید کرده اند،برای خرید الحاقیه بیمه در این زمان اقدام کنند.معاون نظارتی بیمه مرکزی با بیان اینکه افرادی که در این مدت نسبت به خرید الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث اقدام نکنند، پرداخت جریمه در انتظار آنها خواهد بود، تصریح کرد: اولین روز ماه رجب 22 اردیبهشت ماه جاری است که باید در این زمان الحاقیه بیمه خریداری شود.
 
وی، 22 اردیبهشت ماه را اولین روز ماه رجب به عنوان یکی از ماه‌های حرام یاد کرد و افزود: عدم خرید الحاقیه بیمه شخص ثالث به این معنا است که فرد باید نسبت به پرداخت یک ماه الحاقیه جریمه پرداخت کند. دلخوش با ذکر این مطلب که جرایم دیگری هم برای این بیمه گذاران در نظر گرفته می شود، نرخ دیه در ماه حرام را معادل 152 میلیون تومان اعلام و عنوان کرد: در صورت وقوع حادثه پرداخت خسارت مازاد بر عهده فرد خواهد بود.
 
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۳:۳۷:۳۸
اگر درصورت وقوع حادثه پرداخت خسارت مازاد بر عهده فرد است دیگر جریمه برای چه؟ (1257797) (alef-10)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۲۳:۰۷:۱۵
مجید جان ! یعنی اگر کسی بخواد بعد از این مهلت اقدام به خرید الحاقیه کنه بیمه ازش جریمه می گیره با جریمه راهنمایی رانندگی اشتباه نگیرید (1259251) (alef-10)
 
بینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۴:۳۶:۳۴
آقاجان این چه حرفیه؟ چرا زور میگید به مردم؟ کسی که چند ماه از بیمه نامه قبلیش بیشتر نمونده و استفاده ای هم نمیکنه و دلش نمیخواد مابه التفاوت الحاقیه رو بده چرا باید مجبورش کرد؟ چرا باید مردم جریمه بشوند؟ این هم مد جدیده؟ مگه خرید الحاقیه اجباریه؟ چرا اینطور....؟ (1258032) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۴:۴۴:۰۵
بيمه اجباري =دزدي در روز روشن (1258057) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۵:۰۲:۵۰
بجاي اين تهديد به جريمه كه غيرقانوني ميباشد، و مطابق قانون الزام وسايط نقليه به داشتن بيمه شخص ثالث جريمه صرفا بابت اصل بيمه نامه در زمان انقضاء و روزهايي كه خودرو بيمه نامه ندارد قابل اجرا است، و نه الحاقيه كه سنوات قبل نيز چنين بود.
بهتر است شركتهاي بيمه پس از اخذ مجوز نسبت به صدور الحاقيه براي كليه خودروها كه مبلغ جديد را پوشش نميدهند اقدام كنند و دارنده بيمه نامه نسبت به اين مبلغ و قيمت بدهكار گردد و در زمان تمديد اصل بيمه نامه از مالك خودرو اخذ گردد. (1258115) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۵:۴۶:۲۴
متوجه نشدم یعنی همه باید بخرن ؟؟؟ (1258254) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۷:۰۷:۰۸
عجبا چرا مانمیتوانیم برای آنها مهلتی تعیین کنیم؟ (1258433) (alef-10)
 
معلم ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۸:۱۹:۱۶
آفرین بر بیمه گرها .مردم جریمه بشوند""پول اضافی بدهند""اصلا به فکر مشکلات حاصل از گرانی برای مردم نیستید ""باور کنید این روش شرکتهای بیمه ای ضد مردم وضد عدالت اجتماعی است والسلام (1258627) (alef-10)