توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490218
رفتار ایتالیایی‌ها «سردار» را به بشیکتاش نزدیک کرد؟
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
یک سایت ترکیه‌ای مدعی شده که سردار آزمون به دلیل رفتارهای نژادپرستانه هواداران لاتزیو حاضر به رفتن به این تیم نیست و به بشیکتاش می‌پیوندد.

به گزارش ایسنا، سایت ajansspor ترکیه مدعی شده سردار آزمون به چند دلیل قصد رفتن به لاتزیو را ندارد و با توجه به درخواست بشیکتاش ترکیه،  او به خاطر حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به این تیم می‌رود.

بشیکتاش در حالی به دنبال به خدمت گرفتن سردار آزمون است که این بازیکن از لاتزیو ایتالیا هم پیشنهاد دارد. بشیکتاش به دلیل حضور در لیگ قهرمانان اروپا به دنبال جذب سردار آزمون است. گویا باشگاه روستوف می‌خواهد بازیکنش را به تیم ایتالیایی‌ بفروشد ام بازیکن ترکمن و گلزن ایرانی به خاطر بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا علاقه‌مند است به بشیکتاش بپیوندد.

دلیل رد پیشنهاد لاتزیو از سوی سردار آزمون به ادعای این سایت ترکیه‌ای، علاوه بر حضور بشیکتاش در لیگ قهرمانان اروپا، رفتار نژادپرستانه هواداران لاتزیو هستند نسبت به بازیکنان رنگین‌پوست یا مسلمان است.

این بازیکن ۲۲ ساله در ۲۶ بازی خود برای تیم ملی ایران موفق به زدن ۱۹ گل شده است. او با مبلغ ۲.۳ میلیون یورو از روبین کازان به روستوف منتقل شده بود. همچنین سردار آزمون فصل گذشته در ۴۱ بازی رسمی، ۱۲ گل و ۳ پاس گل داده است.
 
کلمات کلیدی : سردار آزمون + روستوف روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.