نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413312
طرح ترافیک ندارید، وارد محدوده زوج و فرد نشوید/ عواقب موقتی افزایش آلودگی‌هوا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
معاون نظارت و پایش محیط زیست تهران از گسترش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد خبر داد و افزود: امروز (یکشنبه) تنها خودروهایی که دارای مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک هستند، می‌توانند به محدوده زوج و فرد وارد شوند.

به گزارش ایسنا، محمد رستگاری درباره تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران گفت: بعید می‌دانم امروز این جلسه تشکیل شود؛ چراکه در جلسه دیروز عبور از شاخص 150 پیش‌بینی شده بود؛ البته این شاخص ساعت به ساعت رصد می‌شود و اگر تصمیم جدیدی اتخاذ شود، حتما به اطلاع عموم مردم می‌رسد.

مراسم صبحگاهی در مدارس تهران برگزار نمی شود

میزان نوشت: مدیرکل تربیت بدنی آموزش و پرورش گفت: توصیه ما به مدیران و مسئولان مدارس این است که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاهی با توجه به وضعیت آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند.

حسن بابویی گفت: با توجه به شرایط موجود و آلودگی هوا ،مدارس تهران در تمامی مقاطع دایر و فقط ساعت ورزش مدارس شهرتهران روزهاي يكشنبه و دوشنبه با تعطیلی مواجه شده است.

و ی افزود: توصیه ما به مدیران و مسئولان مدارس این است که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاهی با توجه به وضعیت آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند و زنگ تفریح را در کلاس ها برگزار کنند.

مدیرکل تربیت بدنی آموزش و پرورش در خصوص چگونگی تعطیلات مدارس در استان های دیگر بیان کرد:تعطیلات مدارس بستگی به نظر کمیته اضطراری و تصمیم استانداری دارد.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوا + محدوده طرح ترافیک
 
رحمتي
United States
۱۳۹۵-۰۸-۲۳ ۱۵:۰۶:۲۴
اين مسخره بازيها كه دردي رو درمان نميكنه تا اخر سال زوج وفرد كنن خيال مردم راحت بشه. (4014245) (alef-13)
 
مرادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۳ ۱۵:۴۲:۳۵
مردم از ناكارامدي مديران دولت در مواجهه با الودگي هوا به ستوه امده اند، دولتي كه نتواند يك طرح زوج وفرد را جهت بروز اين وضع فاجعه بار الودگي هوا اجرايي كند چطور ميتواند مسايل پيچيده تر را مديريت كند؟! (4014342) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته