نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394116
اعتراف به قتل شوهر با میله آهنی، ۲۰ سال پس از ازدواج
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۶
«خبرجنوب» نوشت: پرونده زنی که همسرش را در شیراز به قتل رسانده و با صحنه سازی ماجرا به گونه ای دیگر جلوه داده بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

اوایل تیرماه پليس شیراز در جريان مرگ مردی میانسال در يكي از محلههاي شهر قرار گرفت. تحقيقات اوليه حاكي از آن بود كه همسر اين مرد نخستين كسي بوده كه با جسد همسرش روبه‌رو شده و پليس را خبر كرده است. این زن تحت بازجويي قرار گرفت و مدعي شد که فردی پس از ورود به منزلشان همسرش را به قتل رسانده است.

درحاليكه این زن مدعي بود همسرش از سوی فرد دیگری به قتل رسیده، پرونده با عنوان مرگ مشكوك نزد درخشان بازپرس دادسرای جنایی شیراز ارسال و رسيدگي به آن شروع شد. همزمان جسد قرباني نيز به پزشكي قانوني منتقل شد تا بررسی‌هاي تخصصي راز مرگ این مرد را فاش كند. ساعت ها از اين جنایت گذشت تا اينكه پرونده براي ادامه رسيدگي در اختيار بازپرس جنايي قرار گرفت. وي با توجه به ادعاهاي همسر قرباني از پزشكي قانوني خواست مشخص كند علت دقیق مرگ چه بوده است.

نتيجه پزشكي قانوني مشخص كرد كه قربانی به دلیل اصابت جسم سخت به سرش جان خود را از دست داده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد. با اين گزارش، بازپرس پرونده همسر قرباني را به دادسرا احضار كرد تا بار ديگر از وي تحقيق كند. آنچه از نظر قاضي عجيب به نظر مي رسيد، اين بود كه چطور مردی وارد منزل آنها شده و باعث مرگ مرد میانسال شده و کسی مقاومتی نکرده است. وقتي زن در دادسرا حاضر شد، قاضي پرونده از او در خصوص قتل پرسيد و وی توضيح داد كه مردی پس از ورود به منزلشان با یک میله آهنی همسرش را به قتل رسانده است.

در چنين شرايطي قاضي مطمئن شد كه اگر حرفهاي این زن درست باشد، باید سرنخی از آن مرد در اختیار ماموران قرار می داد و به همين دليل دستور بازداشت زن میانسال را صادر كرد و او به اداره آگاهي منتقل شد. پس از چند ساعت بازجويي در نهايت وی كه چاره‌اي جز بيان حقيقت نداشت، به قتل همسرش اعتراف كرد.

او گفت: از ازدواج من و همسرم ۲۰ سال می گذشت در این مدت به شدت با هم اختلاف داشتیم. تا جايي كه چندبار كارمان به درگيري و ضرب و شتم كشيده شده بود. روز حادثه، بار دیگر با هم درگیر شدیم، من هم با میله آهنی ضربه ای به سرش زدم غرق در خون روی زمین افتاد. پس از اطمینان از مرگش موضوع را به پلیس گزارش داده و مدعی شدم که فردی با ورود به منزلمان همسرم را به قتل رسانده است.

متهم پرونده، به قتل همسرش اعتراف و صحنه جنایت را بازسازی کرد. بدین ترتیب این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال شد.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل همسر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۰:۵۰:۴۲
شبا باید با چشم باز بخوابیم (3943011) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۱:۲۳:۰۱
عجب تفاهمی داشتند ! در طول 20 سال !! (3943149) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.