توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484512
کشف ۷۳ کیلو مواد مخدر/ دستگیری ۳ قاچاقچی در عوارضی تهران-قم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری سه قاچاقچی و کشف ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه‌ای در یک اتوبوس جاسازی شده بود، خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ محمد بخشنده گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط فردی به نام «جمال» از استان‌های شرقی و جنوبی کشور به تهران، شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش در دستور کار مأموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات انجام شده در این خصوص مشخص شد که متهم اصلی با همکاری فردی دیگر در صدد انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس به تهران است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اعزام چند تیم عملیاتی به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران عنوان داشت: پس از ساعات‌ها تعقیب و مراقبت و کنترل نامحسوس خودروهای عبوری، در نهایت خودروی اتوبوس مذکور در عوارضی تهران - قم مشاهده و متوقف شد.

وی افزود: در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه‌ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + دستگیری + کشف و ضبط
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.