توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479211
شهردار لندن: کارهای مهم‌تری از پاسخ دادن به توئیت‌های ترامپ دارم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷
سخنگوی شهردار لندن به انتقاد توئیتری رئیس‌جمهور آمریکا پاسخ داده و گفته که آقای شهردار کارهایی مهم‌تر از پاسخ دادن به توئیت‌های «دونالد ترامپ» دارد.

به گزارش فارس، ساعتی پس از واکنش توئیتری ترامپ به حملات تروریستی لندن و انتقاد از شهردار مسلمان این شهر، دفتر «صادق خان» اعلام کرد که وی وقتی برای پاسخ دادن به ترامپ ندارد.

ترامپ ساعتی پیش در توئیتر نوشته بود «در حمله ‌ای تروریستی حداقل 7 نفر کشته و 48 نفر زخمی شدند آن‌وقت شهردار لندن می گوید دلیلی برای هراس نیست!»

سخنگوی صادق خان در واکنش به این توئیت گفته که «شهردار مشغول کار با نیروهای پلیس، اورژانس و دولت است تا بتوان به این حمله تروریستی هولناک پاسخ داد و در دل اهالی لندن و بازدیدکنندگان از شهر، اطمینانی دوباره ایجاد کرد.»

در ادامه پاسخ سخنگو آمده است: «او (صادق خان) کارهایی مهم‌تر از پاسخ دادن به توئیت‌های دونالد ترامپ دارد؛ توئیت‌هایی که بر اساس اطلاعات دقیقی نوشته نشده است.»

شهردار لندن در پیامی به مردم این شهر از آنها خواسته بود با دیدن یورش پلیس‌ و بخصوص افسران مسلح به خیابان، نهراسند.
 
کلمات کلیدی : حادثه تروریستی+لندن+حمله تروریستی+ترامپ+شهردار لندن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.