نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431312
جریمه صحبت کردن با موبایل ۱۰۰ هزار تومان شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳
رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: جریمه صحبت کردن با موبایل در کلانشهرها ۱۰۰ هزار تومان است و استفاده از هندزفری هم تخلف محسوب می شود.

به گزارش مهر، سرهنگ داود قاسمیان گفت: صحبت با تلفن یکی از شایع ترین عوامل بروز تصادفات ناگوار و شدید است که جزو مهمترین علل تصادف به دلیل توجه نداشتن راننده به جلو محسوب می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه توجه نداشتن راننده به جلو به دلایل مختلف مثل رعایت نکردن مقررات، خوردن و آشامیدن، صحبت کردن، جزو تخلف های محرز محسوب می شود، از این رو رانندگان در حین صحبت با تلفن همراه در معرض خطر جانی برای خود و سرنشینان و عابران پیاده هستند.

قاسمیان گفت: پلیس برای این عده از رانندگان قانون گریز، جرایمی در نظر گرفته که جریمه صحبت با موبایل در کلانشهرها ۱۰۰ هزار تومان اعمال می شود و در سایر شهرها ۸۰ هزار تومان لحاظ شده است و در راه های روستایی این جریمه ۴۰ هزار تومان است.

رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا ادامه داد: بر طبق این قانون، استفاده از تجهیزات مشابه تلفن همراه مثل هندزفری هم تخلف محسوب می شود.
 
کلمات کلیدی : جریمه رانندگی، رانندگی، صحبت با موبایل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۳۸:۳۳
یکی باید باشه تا تخلفات خودروهای پلیس رو ثبت و جریمه کنه .
با خودروی پلیس در سطح شهر هر تخلف ترافیکی را انجام می دهند . (4098645) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۶:۳۱:۵۳
خداوکیلی هفته گذشته ساعت 14:30 در اتوبان همت ( غرب به شرق ) خودروی سمند متعلق به کلانتری .... حامل 2 سرباز داخل خودرو با سرعت بالا و در حال خندیدن با سرعت بالا اقدام به لایی کشیدن با آژیر روشن را ملاحظه نمودم (4098707) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۴۰:۱۰
بودجه جاری راهور تامین شد (4098648) (alef-3)
 
عرب عامری از شاهرود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۶:۵۹:۳۴
اگه تخلفات خودروهای نظامی و انتظامی در سطح کشور ثبت و اعمال قانون ( جریمه ) شوند ؛ بودجه جاری و عمرانی کل کشور تامین خواهد شد . (4098747) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۴۴:۳۶
کافی نیست کافی نیست (4098656) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۵:۴۵:۱۹
یک ملیون هم کم است بخاطر به خطر افتادن جان انسان ها (4098659) (alef-11)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۷:۰۰:۲۷
تا حالا بدفعات شاهد بوده و حتما از این ببعد باز هم شاهد خواهیم بود که همه اش بستگی به خوش شانسی یا بد شانسی راننده داره ، زیرا اولا یک مأمور دفترچه به دست فقط دقایقی !!!! از روز را فقط در یک خیابون صرف جریمه کردن فقط چند رانندۀ !!!! موبایل به دست میکنه (و خوش بحال بقیه) و ثانیا در همون زمانی هم که داره برگۀ خلافی رو برای یکی مینویسه تعداد دیگری از راننده های مویابل به دست از همون نقطه می گذرند بی آنکه جریمه شوند !!!! ؛
کلا همه اش تابعی از متغیر !!!! شانسه :
اگر راننده شانس بیاره ، در اون لحظه در اون خیابون نیست و اگر هم اونجا بود کماکان میتونه شانس بیاره و مأمور مشغول جریمه کردن رانندۀ قبلی باشه !!!! ؛ (4098749) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۸:۴۸:۳۵
ما انتظار داریم پلیس برای اجرای قانون هیچ اغماضی نکند متاسفانه تخلف در شهر اعم از سرعت بالا در شهر، عبور یکطرفه، پارک های دوبله و.... به حدی است که واقعا" آدم مایوس می شود. حتما"پلیسان زحمتکش و فهیم می دانند که فرهنگ سازی و اجرای دقیق مقررات توامان اثربخش خواهد بود. (4098902) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۲۲:۳۷:۲۲
حالا اگه راننده ها تبلت گذاشته بودن روی فرمون ماشین و شبکه های اجتماعی رو چک می کردن چقدر جریمه میشن؟ (4099328) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۰۰:۴۷:۵۸
ماشین های جدید مجهز به سیستم بلوتوث و اتصال موبایل هستند
پلیس عمرا بفهمه راننده داره با موبایل حرف میزنه... (4099509) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.