توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481416
دری که داعش در مرزها از آن برای نفوذ به عراق استفاده می کرد، دیگر بسته شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۵
نخست وزیر عراق در دیدار با فرماندهان نیروهای مردمی این کشور و افطار با آنان گفت: دری که داعش در مرزها از آن برای نفوذ به عراق استفاده می کرد، دیگر بسته شد.

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در دیدار با فرماندهان حشدشعبی تاکید کرد که مناطق «تلعفر» و «الحویجه» به زودی آزاد خواهند شد.

وی همچنین افزود که اتحاد عراقی ها در رویارویی با گروه داعش نقش بسزایی در تحقق پیروزی داشته است.

بنا بر بیانیه صادره از سوی دفتر حیدر العبادی وی در دیدار با فرماندهان حشد شعبی و افطار با آنها گفت: امروز دری که داعشی ها در مرزها از طریق آن وارد شده بودند، بسته شد.

وی افزود: ما در حال حاضر به مراحل اخیر آزادی اراضی عراق رسیده ایم و باید با حفظ هوشیاری و احتیاط با همان اراده و اتحاد به تلاش برای ریشه کنی داعش ادامه دهیم.

العبادی با بیان اینکه تلعفر و الحویجه به زودی آزاد خواهند شد، افزود: حضور نیروهای عراقی در مرزهای سوریه تامین کننده امنیت مرزهای عراق است و ما نمی خواهیم نیروهای عراقی از مرزهای این کشور رد و وارد اراضی سوریه شوند.
 
کلمات کلیدی : عراق، سوریه، داعش، مرز سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.