توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442211
براتی: تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی را که غیرقانونی جذب کرده، ندارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: باشگاه تراکتورسازی بنا بر حکم فیفا حق استفاده از بازیکنان غیر مجازش را در دیدارهای آینده ندارد.

به گزارش ایسنا، احمدرضا براتی درباره محرومیت تراکتورسازی، بیان کرد: به علت پرداخت نکردن مطالبات بازیکن تونسی، «حمزه یونس» و شکایت این بازیکن مساله‌ای برای تراکتوسازی تبریز به وجود آمد و شورای حل اختلاف در تاریخ 30 سپتامبر این رای را مستقیما به باشگاه اعلام کرد و باشگاه تراکتورسازی نیز تقاضای رسیدگی کرد.

وی ادامه داد: تراکتورسازی به هر دلیلی نتوانست در مهلت 21 روزه اعتراض خود را به CAS اعلام کنند و نهایتا در تاریخ شش اکتبر از سوی فیفا دستور داده شد که سرخ‌پوشان تبریزی از دو پنجره انتقالات زمستانی و تابستانی فصل آینده محروم خواهند بود.

براتی درباره دیدارهایی که تراکتورسازی با بازیکنان غیرمجازش استفاده کرده، تصریح کرد: در درجه اول باشگاه‌هایی که تراکتورسازی در مقابل آنها حاضر شده و بازی کرده باید ظرف دو ساعت پس از بازی اعتراض خود را اعلام می‌کردند و چون نه باشگاه تراکتورسازی و نه حریفانش از این جریان اطلاعی نداشتند پس می‌توان این را روزنه‌ امیدی برای عدم شکایت حریفانش دانست.

رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال ادامه داد: اما درباره اینکه تراکتورسازی رای فیفا را اجرا نکرده فدراسیون فوتبال در حال مکاتبه با فیفا هستیم و باید ببینیم رای فیفا به این جریانات چیست اما آنچه که مشخص است این است که تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی که بعد از تاریخ مقرر قرارداد خود را با سرخ‌پوشان امضا کرده‌اند را ندارد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه تراکتورسازی + فدارسیون فوتبال + لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.