نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497329
فعال اصولگرا: فرقه احمدی‌نژاد مدعی ارتباط با مقام معصوم است/این طایفه در آینده رادیکال‌تر خواهد شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
 انتخاب نوشت: فعال سیاسی اصولگرا گفت: فرقه احمدی نژاد روز به روز رادیکال تر می شود.

ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا ضمن انتقاد از تفکرات تیم احمدی نژاد، آن ها را «فرقه‌ای» خواند که ادعای ارتباطات ماورایی دارند.

وی اظهار داشت: تیم احمدی‌‌نژاد دارای افکار خاص و ویژه‌ای هستند، از این رو، این جریان و تیم را می توان فرقه خواند. اینها ادعا دارند که ارتباطات ماوراء الطبیعه دارند و نیازی به استفاده از ابزارهای عقلایی و بشری که شارع مقدس برای انجام احکام الهی تعیین کرده، ندارند.

این تحلیلگر اصولگرا اضافه کرد: فرقه احمدی نژاد مدعی ارتباط با مقام معصوم و گرفتن دستورات از آنجا هستند. اخبار متعددی در آن سال ها وجود داشت، افرادی می گفتند که اقای احمدی نژاد در مورد خودش و تیمش بحث ارتباط با معصوم و گرفتن دستورات از ائمه را مطرح کرده بود. 

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و سخنان نزدیکان احمدی نژاد اظهار داشت: این فرقه هرچه جلوتر می رویم، رادیکال تر می شود. صحبتهای مشایی هم در همین راستا است. هم بقایی، هم مشایی و هم احمدی نژاد دارند مطالبی را در روز طرح می کنند که در نهایت به رادیکالیزم بیشتر انها منجر می شود.

این تحلیلگر اصولگرا اضافه کرد: رادیکالیزم تیم احمدی نژاد قابل پیش بینی بود. از دور دوم ریاست جمهوری ایشان، جریان اصولگرا به این حلقه، جریان انحرافی فکری می گفت. اینها پس از انتخابات سال 96، دوباره فعالیت خود را شروع کردند. فکر میکنم حرف های تندتری از این طایفه در آینده بشنویم. با این حال، معتقدم این سرنوشت کسانی است که مسیر خودشان را از مسیر انقلاب و ملت جدا میکنند و اسیر رادیکالیسم خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد، بقایی، رادیکالیسم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۲۳:۳۷
این آقا هم احتمالا با غیب ارتباط داره که توانسته اینو کشف کنه (4497368) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۲۶:۴۰
تمام بدبختی های امروز ما نتیجه اعمال غیر اصولی و غیر کارشناسی همین فرقه احمدی نژاد هست اخیرا" هم دوباره فعال شده اند . (4497375) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۷:۳۴:۴۰
خدا رحمت کند هاشمی را.... (4497394) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۶:۰۹
این فعال داستان هاله را شنیده بود اما بعد از 10 سال فهمیده است دوستانش چه می گوید. (4497453) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۲۶:۳۶
بالاخره هر موضعى زمانى دارد!!!!
موضع گيرى بايد صرف داشته باشد (4497775) (alef-3)
 
محمدم .. قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۳۵:۲۶
علی فلاحیان وزیر اطلاعات دولت هاشمی این موضوع و اخبار مشابه رو رد کرده (4497721) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.