نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398220
شکارچی هدف گلوله محیط بان قرار گرفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱
شکارچی متخلف هدف گلوله محیط بانان پرور قرار گرفته و روانه بیمارستان شد.

به گزارش میزان، شکارچی متخلف هدف گلوله محیط بانان پرور قرار گرفته و روانه بیمارستان شد.

در جریان درگیری شکارچیان غیرمجاز با نیروهای یگان محیط زیست منطقه حفاظت شده پرور در استان سمنان، یک شکارچی متخلف هدف گلوله محیط بانان قرار گرفته و مجروح شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: روز جمعه نیروهای یگان محیط زیست منطقه حفاظت شده پرور حین گشت و کنترل حد فاصل جاده آسفالته فولاد محله و پارک ملی صیدوا متوجه رد مشکوک در منطقه شدند.

عباسعلی دامنگیر اظهار داشت: محیط بانان پس از مدتی جست و جو یک شکارچی مسلح را مشاهده کردند.

ماموران برای برخورد قانونی با متخلف وارد عمل شده و از وی تقاضا کردند تا سلاح خود را زمین بگذارد.

شکارچی متخلف ضمن تمرد از فرمان محیط بانان از تحویل اسلحه به مامورین خودداری کرد.در این حین یکی از محیط بانان با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چندین تیر هوایی کرد.

شکارچی متخلف حاضر به تمکین و تحویل اسلحه به ماموران نبود بنابراین محیط بانان با رعایت قانون بکارگیری سلاح وی را از ناحیه کمر به پایین هدف گلوله قرار دادند.

پس از این حادثه با گزارش ماموران به مرکز اداره، اکیپی متشکل از معاون اداره کل، فرمانده یگان استان و گروهی از ماموران پس از هماهنگی با اورژانس ۱۱۵ و پلیس ۱۱۰ عازم محل مورد نظر شدند.

با حضور نیروهای محیط زیست و ماموران انتظامی در محل، شکارچی مجروح بوسیله عوامل اورژانس به بیمارستانی در سمنان منتقل شده و هم اکنون تحت مداوا قرار دارد.

از متهم یک اسلحه گلوله زنی ۲۷۰ با سه تیر فشنگ آماده شلیک کشف و ضبط شده است که مجاز یا قاچاق بودن سلاح مربوطه توسط نیروی انتظامی در دست بررسی است.

صبح امروز منطقه درگیری توسط ماموران محیط زیست مورد پایش قرار گرفت که آثار خون و اندام داخلی (شکمبه) باقی مانده از یک جانور وحشی در محل درگیری بیانگر آن است که شکارچی متخلف اقدام به شکار جانوران وحشی نیز کرده و لاشه شکار احتمالا توسط همدست متهم از منطقه خارج شده است.

محیط بانی که به شکارچی متخلف را هدف گلوله قرار داده است در حال حاضر با هماهنگی مقامات قضایی در پست خود مشغول خدمت است.
 
کلمات کلیدی : شکارچی+محیط بان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۱ ۲۰:۰۱:۰۶
جوری نشود که نجات حیوان منجر به شکار انسان شود (3959648) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۱ ۲۰:۰۲:۴۲
ما همیشه یا از اینور بوم میوفتیم پائین یا از اونور بوم !!!
حالا نمیشه نه حیوان شکار کنیم و نه انسان ؟! (3959652) (alef-11)
 
حمیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۱ ۲۰:۰۳:۵۵
ای بابا !
اومدیم ابروش رو درست کنیم زدیم چشم اش هم کور کردیم
اینبار : شکار انسان در محیط زیست (3959654) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۱:۱۴:۴۹
خب میخواین چه کار کنن؟ شکارچی خلافکار داره بهشون تیراندازی میکنه، وایسن نگاش کنن؟ اتفاقا دست گلشون درد نکنه و خسته نباشید میگم به این سربازان مملکت. (3988786) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.